Kedi Peluş Oyuncağı

Toplam 60 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
60

Kedi Peluş Oyuncağı

Kediler için en güvenilir ve en konforlu oyuncak tiplerinin başında peluşlar gelir. Bu oyuncakların çeşitliliği oldukça fazla olmakla birlikte oyuncu kedinizin fazlasıyla ilgisini çekecektir.

Çıngıraklı, öten, zilli ya da kedi otlu gibi envaiçeşidini bulabileceğiniz kedi peluş oyuncakların sağladığı en büyük avantaj özellikle yavru kediler için oyun oynarken bir şeyleri yutup boğulma riskini tamamen ortadan kaldırmasıdır.

Kedi peluş oyuncağı envaiçeşit tipte, renkte ve boyutta olabilir. Özellikle yavru kediniz varsa, oyun oynarken herhagi bir şeyi yutma riskini almak istemezsiniz.

Başlangıç oyuncakları olarak da tercih edilebilen peluşlar şüphesiz her yaştan kedi ebeveyninin evinde olması gereken bir üründür.

Neden Kedi Peluş Oyuncağı?

Kedi peluş oyuncağı envaiçeşit tipte, renkte ve boyutta olabilir. Özellikle yavru kediniz varsa, oyun oynarken herhagi bir şeyi yutma riskini almak istemezsiniz.

Başlangıç oyuncakları olarak da tercih edilebilen peluşlar şüphesiz her yaştan kedi ebeveyninin evinde olması gereken bir üründür.

Neden Kedi Peluş Oyuncağı?

• "Güvenli" oyuncaklar

Bir oyuncağın güvenliğine veya tehlikesine katkıda bulunan birçok faktör vardır. Ancak bu faktörlerin çoğu tamamen kedinizin boyutuna, aktivite düzeyine ve kişisel tercihine bağlıdır. Dikkate alınması gereken bir diğer faktör de kedinizin zamanını geçirdiği ortamdır.

Herhangi bir oyuncakla kedinizin coşkusunu veya güvenliğini garanti edemesek de aşağıdaki yönergeleri sunabiliriz.

Kedi Peluş Oyuncağı Çeşitleri

1. Aktif Kediler İçin…

• İçinde çan olan veya olmayan yuvarlanan peluş toplar.

Ses çıkaran peluşlar, zıplamak, saklanmak ve etkileşimli oyun için iyidir. Ayrıca, kedinizin başarmaya çalıştığınız şeye daha az dikkat etmesine ihtiyacınız varsa, onlar da büyük bir dikkat dağıtıcıdır.

2. Kedi Otlu Peluş Oyuncaklar

 Kedi otlu yumuşak peluş oyuncaklar tekmelemek, taşımak ve ovalamak için eğlencelidir.

 Kedi nanesi spreyleri nadiren kediler için çekici olmaya yetecek güce sahiptir.

• Tüm kediler kedi nanesinden etkilenmez. Bazı kediler agresif oyun noktasına aşırı uyarılabilir ve diğerleri biraz sakinleştirilebilir.

 Altı aylıktan küçük kedi yavruları, kedi nanesine karşı pek ilgi göstermez.

 Kedi otu bağımlılık yapmaz ve kedilerin yuvarlanması, sürtünmesi veya yemesi için tamamen güvenlidir.

3. Rahatlık Odaklı Çekici Peluş Oyuncaklar

•  Yumuşak doldurulmuş hayvanlar çeşitli amaçlar için iyidir. Bazı kediler için doldurulmuş hayvan, etrafta taşınabilecek kadar küçük olmalıdır.

Oyuncağı "öldürmek" isteyen kediler için, doldurulmuş hayvan, kedi ile aynı boyda olmalıdır. Bacaklı ve kuyruklu oyuncaklar kediler için daha da çekici görünebilir.

Kedi Peluş Oyuncağı Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

ediler için genellikle en çekici olan şeyler, genellikle en tehlikeli olan şeylerdir. Aşağıdakileri kontrol ederek evinizi kedilere karşı dayanıklı hale getirin: ip, kurdele, iplik, lastik bantlar, iğneler ve yutulabilecek diğer her şey.

Kediniz onlarla oynarken ne kadar sevimli görünürse görünsün, tüm bu eşyalar tehlikelidir. Kurdeleleri, tüyleri, ipleri, gözleri veya çiğnenebilecek ve/veya yutulabilecek diğer küçük parçaları çıkararak kedilere dayanıklı olmayan oyuncaklardan kaçının veya bunları değiştirin.

Peluş oyuncaklar makinede yıkanabilir olmalıdır. Üç yaşından küçük çocuklar için güvenli olarak etiketlenen doldurulmuş bir oyuncak, tehlikeli dolgular içermediğinden, çocuk güvenliği için etiketleri kontrol edin.

Sorunlu dolgular, fındık kabukları ve polistiren boncuklar gibi şeyleri içerir. Ayrıca, sert oyuncaklar kediler için çekici değildir.

Kedi Peluş Oyuncağından En İyi Şekilde Yararlanın

Bir seferde yalnızca dört veya beş oyuncak hazırlayarak kedinizin oyuncaklarını haftalık olarak değiştirin. Çeşitli türleri kolayca erişilebilir tutun.

Kedinizin sarılmayı sevdiği yumuşak bir "bebek" gibi çok büyük bir favorisi varsa, muhtemelen onu her zaman dışarıda bırakmalısınız. Çeşitli kullanımlar sunan oyuncaklar sağlayın.

Saklambaç, kedilerin oynaması için eğlenceli bir oyundur. Bulunan oyuncaklar genellikle açıkça tanıtılan bir oyuncaktan çok daha çekicidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.