İptal ve İade Koşulları

İadeler ve Hasarlar

Değişim & İade İşlemleri Hak.

  • Teslim alınan ürünler iade veya değişim için gönderilirken (14 gün içerisinde ) paketlemeye dikkat edilerek ve faturası ile birlikte gönderilmelidir.
  • Gönderiler anlaşmalı kargo firması ile yapılmalıdır. Anlaşma dışı kargo firması ile yapılan gönderiler kabul edilmemektedir.
  • İade Kargolarda kargo ücretini Petibom.com karşılamaktadir. İade kargoları Ücretsizdir.
  • Gelen ürün kargo görevlisi yanında kontrol edilir ve hasarlı, ambalajı bozuk, kullanılmış vb olması durumunda teslim alınmadan iade gönderilmesi gerekir.
  • Patlak veya hasarlı ürünler için tutanak tutulmayan ürünler geri iade alınmaz.
  • Ücret iadeleri, iade edilen ürün depomuza ulaşıp, kontrol edilip onaylandıktan sonra 1 ile 3 iş günü içerisinde yapılır.

Siparişlerin hazırlanması sırasında maksimum özen göstermemize rağmen eğer SKT tarihi sitede belirtildiğinden farklı veya geçmiş, çalışmayan/bozuk, lekeli/defolu, sipariş edilenden farklı/yanlış vb. bir ürün size teslim edilirse ürün ambalajını açmış olsanız da iade edebilirsiniz.

Siparişi nasıl iade ederim?

Petibom.com olarak size özel yılın her günü kolayca uygulayabileceğiniz bir iade politikamız var olmaktadır. Bu politika doğrultusunda sizlerde vermiş olduğunuz siparişleriniz kolayca ücretsiz iade edebilirsiniz. İade etmek için siparişi verilen anlaşmalı olduğumuz kargo müşteri numaramız : 694280428 ile geri iade yapabilirsiniz. 

İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri, size geldiği gibi taşıma sırasında hasar görmeyeceği, sağlam ve korunaklı bir şekilde paketleyerek kargoya teslim etmelisiniz. Depomuza ulaşan iade ürünlerde, ürünün hasarlı olması iade işleminin yapılmasına engel olabilir.


Soru/sorunlarınız için İletişim Numaramız: 0850 430 33 33 ile bize ulaşabilirsiniz.

Üründen memnun değilsem geri ödeme almak için nasıl iade edebilirim?

Petshop Evcil Hayvan Ürünleri LTD.ŞTİ. üzerinden almış olduğunuz her hangi bir siparişi bir sebep göstermeden de kolayca bizlere iade edebilirsiniz. Sipariş sırasında ödemiş olduğunuz tutarı hesabınıza geri göndermekteyiz. Ürün iadesi ile ilgili olarak siparişinizi orijinal şekliyle bize ulaştırmanız şartı bulunmaktadır. 


Yanlış sipariş gönderildiyse ne yapmalıyım?


Verilen her bir sipariş depo elemanlarımız tarafından büyük bir titizlik içerisinde paketlenerek verilen adres bilgisine yönlendirilmektedir. Hatta her bir ürün sipariş bilgisi 2 kez üst üste kontrol edilerek gönderim gerçekleştirilir. Buna rağmen sizlere yanlış bir ürün gönderilmesi durumunda firmamız iletişim numaraları üzerinden müşteri temsilcilerimize ulaşım sağlayabilirsiniz. Elinize ulaşan hatalı gönderim paketini olduğu gibi firmamız adresine ulaştırmanız gerekmektedir. Bu gibi durumlarda firmamız hatalı gönderimin çözümlenmesi ile sizlerin doğru siparişini en kısa sürede teslime etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.