Kedi Mama & Su Kabı

Toplam 140 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
140

Kedi Mama ve Su Kabı

Kedilerimizin temel ihtiyaçları arasında yer alan beslenme ve barınma gereksinimleri en iyi şekilde karşılanmalıdır. Evcil hayvan sahipleri bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayarak sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamak isterler.

Kedi mama ve su kabı tercihleri yapılırken beslenme ihtiyaçları göz önünde bulundurulmalıdır. Petibom.com sayfamızdan geniş bir ürün yelpazesine sahip olan mama ve su kapları kedilerimiz için en doğru seçimi yapabilmenize yardımcı olur.

Sitemizde yer alan Trixie, Carno, Catit gibi markaların mama ve su kaplarını inceleyebilirsiniz.

Kedi Mama Kabı

Kedilerimizin temel ihtiyaçları arasında yer alan mama kapları doğru bir şekilde tercih edildiğinde kedilerin kolay ve zevkle beslenmelerine yardımcı olacaktır.

Genel alışkanlıklarına bakılarak mama kabı seçimi yapılması fayda sağlarken özellikle yavru kediler için ulaşılması kolay olan kaplardan seçim yapılmalıdır. Küçük ve plastik olan mama kapları yavru kedilerin beslenmesi için uygundur.

6 aylıktan sonra seçimleri kedilerin boyutları ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yapılmalıdır. Oyuncu ve hareketli olan kediler için plastik ya da çelik mama kapları tercih edilmelidir. Seramik olan kaplara göre daha dayanıklı olacağından daha uzun ömürlü kullanım olanağı sunar.

Bu çeşitlerin yanı sıra yerinden oynatmasını ya da dökmesini istemediğiniz durumlarda ağır olan çelik, ahşap ya da seramik malzemelerden üretilmiş modeller tercih edilebilir.

Kedilerin bazı cinslerinde ya da durumlarda özel beslenme ihtiyaçları oluşabildiğinden otomatik mama kabı çeşitleri evde olunmayan anlarda bile sağlıklı bir şekilde beslenme sağlayabilir.

Hazneli modellerin tercih edilmesi oldukça avantaj sağlarken birkaç gün süren tatillerde kedilerimizin beslenmesi için ekonomik çözüm olacaktır.

Kedi Su Kabı

Kediler su içmeyi pek sevmedikleri gibi durgun ve beklemiş suları içmekten pek hoşlanmazlar. Ağır ve stantlı olan modeller yaramaz bir kedi ise en uygun su kabı seçimi olacaktır.

Malzemelerin mutlaka insan ve hayvan sağlığına zarar vermeyecek bir yapısı olması önemlidir. Su şelalesi, su pınarı gibi modeller su içmeyi sevmeyen ve durgun sulardan hoşlanmayan kediler için ideal tasarımlardır.

Bu modellerin su hazneleri geniş olmasından dolayı tatil zamanlarında oldukça fayda sağlayarak kedilerimizin susuz kalmasını engeller.

Mama ve Su Kabı Temizliği

Mama ve su kaplarının malzemeleri dışında mutlaka düzenli bir şekilde temizlenmeleri gereklidir. Plastik olan kapların makinede yıkanması öncesinde mutlaka uygunluğu test edilmelidir.

Yemek ya da deterjan kokusu sinen kaplardan hassas bir koku yetenekleri olan kediler hoşlanmazlar. Çelik kapların kırılmaması ya da seramiklerin çatlamaması önemli kriterlerden olup sağlık açısından da önem taşır.

Kedi Mama ve Su Kabı Fiyatları

Mama ve su kapları boyutlara, üretilen malzeme ve tasarımlarına göre farklı fiyatlarla piyasada yer alır. Satın alımları yapılmadan önce kedilerimizin ihtiyaçlarını iyi belirleyerek seçim yapılması önemlidir.

Petibom.com adresimizde malzeme, kullanım önerileri ve kullanıcı yorumlarını inceleyerek doğru seçimler yapabilmeniz mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.