Köpek Lezzet Ödülü

Toplam 15 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
15

Köpek Lezzet Ödülü

Köpeklerimizi sevdiğimiz kadar mutlu etmek isteriz. Bu sevimli canlılar mutlu oldukça sahipleri de mutlu olur. Köpeklerin en mutlu eden şeyler oyun ve yemektir. Köpek lezzet ödülü sayesinde köpeğinizle oyun oynayıp ödül verebilirsiniz.

Köpek lezzet ödülü sayesinde köpekler kolayca eğitilir. Komutları şartlandırmak için köpek lezzet ödülü kullanılır. Ayrıca dişlerindeki tartarlardan kurtarır. Aynı zamanda da besin içeriği yüksek gıdalardır. Besin içeriği sayesinde ek takviye gıda almış olur.

Köpeklerinizi köpek lezzet ödülü ile eğitmek için yapılması gereken kurallar vardır. Bu kurallara uyulduğunda ve sabırlı olunduğunda köpeğiniz verdiğiniz komutları yapmaya başlar. Köpek lezzet ödülü köpeklerinize ek takviye sağlar.

Ancak bir öğünün yerini tutmaz. Bu sebeple öğün maması olarak verilmemesi gerekir. Her köpek lezzet ödülü farklı içeriğe sahiptir. Farklı kombinasyonlarla köpeğinizin hangisini sevdiğini belirleyebilirsiniz. Ayrıca köpek lezzet ödülleri küçük veya büyük olabilir.

Köpeğinizin kemirme refleksini geliştirmek için stick formdaki tercih edilebilir. Stick formundaki köpek lezzet ödülleri uzun ince ya da uzun kalın şeklindedir. Köpeğiniz stick formundaki köpek lezzet ödülü ile bir süre oyalanır.

Çiğnemeye çalışır böylece çene kaslarını da çalıştırmış olur. Bisküvi şeklinde olanlar ise oldukça küçüktür. Birçok faklı aromaya sahiptir. Köpeğiniz bisküviyi görür görmez gözleri parlayacaktır. Farklı bir form olarak ise tablet şekli de vardır.

Köpek ödüllerini tablet şeklinde de bulmak mümkündür. İçerik olarak zengindir.

Köpek Lezzet Ödülü Ölçüsü

Köpekler köpek lezzet ödülünü görünce çok mutlu olurlar. Kepek lezzet ödülünü görür görmez heyecanlanırlar. Ancak bu ödüllerin ölçüsünü de fazla kaçırmamak gerekir. Fazla kalori alan köpek rahatsızlık yaşar. Bu sebeple ölçülü köpek lezzet ödülü verilmesi gerekir.

Her köpek lezzet ödülünün içeriğine göre kalori miktarı değişir. Bu sebeple köpeğin günlük kalori ihtiyacından fazlasını vermemek gerekir. Paketin arka kısmında önerilerde ne kadar verilmesi gerektiği yazar.

Köpek Lezzet Ödülü Seçimi

Köpek lezzet ödülü birçok farklı malzeme içerir. Bu malzemelerden bazıları; tavuk eti, dana eti, kuş eti ya da et sargılı stick ve benzeri şekillerde olur. Köpeklerin lezzet ödülü seçimi de kendi damak zevklerine göre şekillenir.

Bazı köpekler kuş etli köpek lezzet ödülü severken bir başka köpek tavuk etli sevebilir. Seçim yaparken köpeğin heyecanlanmasına bakarak hangisini sevdiği anlaşılır. Besin değeri olarak ise yağ, protein ve lif oranlarına bakılarak seçim yapılabilir.

Böylece ek gıda olarak besleyici bir yemek zinciri oluşturulmuş olur. Köpek lezzet ödülünün kalorisine de bakmak gerekir. Fazla kalori alan köpek şişmanlar. Bu da ileride sorunlara yol açabilir. Bu duruma yol açmamak için daha düşük kalorili köpek lezzet ödülü seçimi yapılabilir.

Ayrıca köpeğin yaşı, kilosu, cinsi gibi durumlara göre de köpek lezzet ödülü seçimi yapılabilir. Köpeklerin türlerine göre içerikler de vardır.

Köpek Lezzet Ödülü Kullanımı

Köpek lezzet ödülü kullanımı genellikle köpeklerin eğitilmesi içindir. Belirli komutları algılaması için köpek lezzet ödülü verilir. Bu sayede komutları daha kolay algılar ve yapar. Ancak köpeğe komutlar verirken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.

Örneğin köpek lezzet ödülünü komutu yaptıktan sonra vermek gerekir. Komutu söyleyip hareketi yapmadan ödülü vermek bir işe yaramayacaktır. Komutları verirken de ses tonu ayrı bir önem taşır. Yüksek ama fazla yüksek olmayan bir ses tonu kullanmak gerekir.

Ayrıca köpeğiniz komutu algılayamazsa sinirlenmeden tekrar tekrar denemek gerekir. Köpek önünde sonunda komutları algılar hale gelir. Köpek lezzet ödülü önce avucun içine konulur. Avuç açılır ve köpeğe köpek lezzet ödülü gösterilir.

Daha sonra heyecanlana köpeğe otur denir ve otur işareti yapılır. Bu işaretten sonra köpek oturmuyorsa tekrarlanır. Köpek oturunca da köpek lezzet ödülü verilip başı okşanır. Sadece komut için değil, oyun oynarken de köpek ödül maması kullanılabilir.

Örneğin elinizi tabanca haline getirip köpeği vuruyormuş gibi yapabilirsiniz. Bam sesini de ağızdan çıkarıp köpeğe ne yapması gerektiğini gösterebilirsiniz. Eğer elinizde bir köpek lezzet ödülü varsa yaptıklarınızı takip edecektir.

Böylece eğlenceli oyunlar oynayarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Eğitmi bittikten sonra ise köpeğe son bir köpek lezzet ödülü verilir ve başı okşanır. Böylece eğitimin sona erdiğini anlar.

Köpek Lezzet Ödülü Fiyatları

Köpek lezzet ödülleri sakatat, stick, tablet, bisküvi şeklinde olabilir. Ayrıca birçok farklı yiyecekle de yapılabilir. Paketlerin ağırlığına ve içeriğine göre köpek lezzet ödülü fiyatları farklılık gösterir.

Köpek lezzet ödülü öğün olarak kullanılmadığından büyük bir paket uzun süre kullanılabilir. Köpek lezzet ödülünün gramajı 60 gramdan başlar. Köpek lezzet ödülü fiyatlar mamalardan daha uygundur.

Bu sebeple sıklıkla alınabilir. Yine de köpeğinize verilen miktara dikkat etmek gerekir.

Köpek Eğitiminde Köpek Lezzet Ödülü Verilmesi

Köpeklerin temel ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra köpekler oyun oynamak isterler. Sahiplerine çok bağlı olan bu hayvanlar ilgi için her şeyi yapabilirler. Onlara istedikleri ilgiyi verirken aynı zamanda eğitmek çok kolay bir iştir. Köpek lezzet ödülü sayesinde köpekler kolayca eğitirir.

Hem köpeği hem sahibi eğlenceli vakit geçirir. Köpeklere yat, kalk gibi temel komutlar haricinde daha birçok şey öğretilebilir. Kapıyı aç, elimi tut, şuradakini getir. Bu tür komutları da öğrenebilen köpekler oldukça zeki varlıklardır. Bu zeki varlıkları da köpek lezzet ödülü ile eğitmek mümkündür.

Elinizdeki ödülü gözleriyle bir an olsun kaçırmayacağından her hareketi de algılayacaktır. Örneğin köpeğe kapıyı açmasını öğretmek istiyorsanız; önce köpeğe eğilerek köpek lezzet ödülünü gösterin. Daha sonrasında kapıyı elinizle hafifçe ittirin ve kapıyı aç deyin.

Köpeğiniz kapıyı açar ve siz de ödülünü verirsiniz. Bu biraz daha üst bir komut olduğu için pekiştirmesi zor olabilir. Köpeğinizin tuvalet eğitimi için de köpek lezzet ödülü kullanılabilir. Köpekler tuvaletini öğrenme konusunda zorluk yaşayabilir.

Bu zorluğu atlatmak için ise köpek lezzet ödülü kullanımı yaygındır. Köpek lezzet ödülü ile eğitim koşullandırma ve pekiştirmeye dayalıdır. Bu koşullandırma ve pekiştirme sayesinde köpek tuvalet eğitimin kolayca tamamlar. Tuvalet eğitimi için önce tuvalet alanı belirlenir.

Köpekler yer belirleme konusunda hassas oldukları için belli bir yer önemlidir. Belirlediğiniz yere köpek kumu ya da kağıt konulur. Daha sonrasında ise köpeğe buraya yapacaksın şeklinde talimat verilir. Mamasını yedikten bir süre sonra belirlenen yere götürülür.

Tuvaletini burada yapan köpeğe köpek lezzet ödülü verilir ve sevilir. Bir sonraki tuvaletini yapana kadar dışkı temizlenmez. Bu sayede dışkısının kokusunu alan köpek bir sonrakinde de aynı yere tuvaletini yapar. Aynı yere tuvaletini yapan köpeğe tekrar köpek lezzet ödülü verilir.

Böylece köpek doğru bir şey yaptığını anlar. Bundan sonra da tuvaletini aynı yere yapmaya başlar. Köpek lezzet ödlünün köpeğe fazla geleceği düşünülüyorsa ikiye bölünerek köpeğe verilir. Tuvalet eğitimi için küçük parçalar halinde köpek lezzet ödülünün kullanılması tavsiye eldir.

Böylece köpeğiniz fazla kalori alıp kilo artışından kurtulmuş olur. Köpek lezzet ödülü ile köpek eğitimi oldukça kola hale gelir. Aynı zamanda da köpeğiniz mutlu olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.