Köpek Taşıma Çantaları

Toplam 30 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
30

Köpek Taşıma Çantaları

Artık çoğumuz köpeklerimizle seyahat ediyoruz.

Seçim yoluyla olsun ya da olmasın, organize olmak önemlidir. Araba kullanmak, uçmak, trene veya otobüse binmek? Önemli değil.

Evcil hayvanlarımızı herhangi bir yere götürmek, planlamayı ve genellikle biraz alışveriş yapmayı da gerektirir. Bu basit açıklama, çok çeşitli farklı ürünleri kapsar. Aynı zamanda iki farklı ürün yelpazesinde kullanılan bir terimdir.

Bu yazıda ikisini de ele alacağız. Ancak köpek taşıma çantaları şunları içerebilir:

1) Bir köpeğin tuvalet pedi, yiyecek, oyuncak veya karne gibi eşyalarını saklamak için bir çanta.

2) Seyahat için kullanılan daha büyük formlu çantalar ve kafesler.

Köpekler yürümeyi sever. Mümkün olduğunca, onları taşıyıcılarda taşımaktansa yürümelerine izin vermek daha iyidir. Bununla birlikte, bazı köpekler özellikle kısa bacaklılar, uzun yürüyüşler sırasında kolayca yorulur. Bu türler genellikle Chihuahuas, Bichon Frise, Lhasa Apso, Maltese Teacup ve daha fazlası gibi küçük ırk köpekleri içerir.

Köpek taşıma çantalarını uzun süre kullanmak aslında köpekler ve bizim için zararlı olabilir. Ancak köpek taşıyıcı sırt çantalarını doğru şekilde kullanmadığımız takdirde zararlı olacaktır. Etkiler, yavrularınıza ve kendinize de sırt yaralanmalarına neden olabilir. Öte yandan, bir köpek taşıma çantasına sahip olmak, sizin ve köpeğiniz için harikalar yaratabilir.

Doğru kullanıldığında bu taşıyıcılar sizin ve yavrularınızın kolayca seyahat etmesine yardımcı olabilir. Bu, daha önce sağlık sorunları olan kıdemli köpekleri ve köpekleri olanlar için harika bir araçtır. Doğru köpek taşıma çantasını bulmak için göz önünde bulundurmanız gereken birkaç yapılması ve yapılmaması gerekenler vardır.

Yavru köpeğinizle dışarı çıkmak için en iyi köpek taşıma çantasını nasıl seçebileceğinize dair bazı tavsiyeler.

Neden Köpek Taşıma Çantasına İhtiyacınız Var?

Deprem, hortum, kasırga gibi felaketler kaçınılmazdır. Hızlı bir şekilde tahliye etmeniz gerekirse, köpeğinizi taşımak veya tasma takmak, özellikle neler olduğu hakkında hiçbir fikirleri olmadığı için zorlu bir iş olacaktır. Bu, kullanımı kolay bir köpek taşıma çantasının kullanışlı olacağı zamandır.

• Daha Rahat Bir Seyahat İçin

Bir evcil hayvan ile seyahat etmek söz konusu olduğunda, birçok havayolunun katı kuralları vardır. Bir evcil hayvan taşıma çantası, seyahatinizi köpeğiniz için daha rahat ve daha güvenli hale getirecektir. Ancak, çıtçıt yerine fermuar gerekliliği ve yeterli havalandırma gibi belirli kurallar olduğunu unutmayın.

• Daha Kolay Yürüyüş Gezileri için

İster şehir dışına seyahat ediyor olun ister sadece parka gidiyor olun, köpeğiniz saatlerce yürüdükten sonra kesinlikle yorulacaktır. Bir köpek taşıma çantası, taşımayı sizin için daha kolay ve onlar için daha rahat hale getirmek için her zaman yardımcı olacaktır.

En İyi Köpek Taşıma Çantası Nasıl Seçilir?

• Önce Veterinerinize Danışın

Yavru köpeğinizin hayatıyla ilgili herhangi bir önemli kararda olduğu gibi, bir köpek taşıma çantası almadan önce veterinerinize danışmalısınız. Veterineriniz, özellikle yaşlı bir köpeğiniz varsa veya köpeğinizin mevcut sağlık sorunları varsa, size en iyi tavsiyeyi verecektir.

• Ne İçin Kullanacaksınız?

Sırt çantasını günlük yürüyüşler veya seyahat için mi kullanacaksınız? Farklı türde köpek taşıma çantaları da mevcuttur. Örneğin valiz tipi olanlar gibi… Satın almadan önce bunları ne için kullanacağınıza karar vermek en iyisidir.

• Çok İşlevli Bir Taşıyıcı Sırt Çantası Seçin

Çok amaçlı bir ürün almak her zaman daha iyidir. Bu durumda, çok amaçlı bir köpek taşıma çantası harika bir seçimdir. Bazı sırt çantaları köpekler için araba koltuğu veya seyahat taşıma çantası olarak da kullanılabilir.

• Hangi Malzemeden Yapıldığı Önemli

En iyi köpek taşıma çantasını seçerken dayanıklılık önemlidir. Sonuçta, bu çanta, yavrunuzun tüm ağırlığını taşıyacaktır. Ürünün yapımında kullanılan malzemeleri ve çantanın yapısını kontrol edin. Kumaş tüm hava koşullarına dayanmalı ve yırtılmamalıdır.

Fermuarlar paslanmamalı ve kullanımla gevşememesi için dikiş mükemmel yapılmalıdır. Biraz daha pahalı olsa da yüksek kaliteli bir ürün seçmek, birkaç kuruş tasarruf etmek için kaliteden ödün vermekten her zaman daha iyidir. Boyutuna Dikkat Edin Çoğu köpek taşıma çantası, küçük köpek ırkları için yapılmıştır. Ancak orta boy köpekler için yapılmış olanları da vardır.

Bazı çantalar 13 – 14 kg’ye kadar ağırlık taşıyacak şekilde yapılmıştır. Önce köpeğinizin kilosunu ve boyunu ölçmek en iyisidir. Doğru bedeni aldığınızdan emin olmak için ürün detaylarını kontrol edin. Köpeğinizden daha büyük bir taşıma çantası edinmek iyi bir fikir gibi görünse de bazen çok büyük bir şey köpeğiniz için rahatsızlığa neden olabilir. Çok küçük olan her şey köpekleriniz için klostrofobiye neden olabilir.

• Yeterli Havalandırma

 Yavru köpeğiniz, seçeceğiniz taşıma çantasının içinde nefes alabilmeli ve rahat hissedebilmelidir. İyi bir taşıma çantası, havalandırma için bol miktarda ağ ızgara ve havalandırma deliğine sahip olmalıdır.

Köpek Taşıma Çantası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

• Köpeğinizle ne tür seyahatler yapıyorsunuz?

Havayollarının evcil hayvan taşıma konusunda katı kuralları vardır. Alışveriş seçimleriniz bunu yansıtmalıdır. Arabayla seyahat etmek, çantanın boyutu ve malzemesi konusunda size daha fazla esneklik sağlar. Ayrıca köpeğinizin özel davranışına veya ihtiyaçlarına göre uyarlayabilirsiniz.

Köpeklerle yürüyüşe çıkan sahipleri, taşıma çantasının ağırlığını ve şeklini dikkate almalıdır. Veteriner ziyaretleri için kullanılan çantalar genellikle bu kadar yoğun bir incelemeye ihtiyaç duymaz.

• Köpeğinizin boyutu

Bir köpek taşıma çantası satın almadan önce köpeğinizin boyutunu ölçmek önemlidir. Üreticiler küçük, orta ve büyük olarak kategorize ederken farklı boyutlandırma yöntemleri kullanır. Köpeğiniz için doğru boyutu bilmek yolun yarısıdır. Ayrıca uygun olmayan ürünleri geri gönderme stresinden de kurtarır.

Köpeğinizin ağırlığı Uçakla seyahat ediyorsanız havayolunun düzenlemelerini kontrol edin. Web sitesine gidin veya bir müşteri hizmetleri temsilcisiyle görüşün. Bloglar ve web siteleri tavsiye için çok yardımcı olabilir, ancak bilgiler hızla değişebilir. Güncel olmayan bilgileri takip etmek istemezsiniz.

Aynı şey toplu taşıma araçlarında seyahat etmek için de geçerli. Birçok köpek taşıma çantası havayolu onaylı olduklarını söylüyor. Gerçekten, böyle bir şey yok. Bu sadece genel kuralları takip ettikleri anlamına gelir. Her havayolu firmasının evcil hayvan taşıma konusunda farklı kuralları olabileceğini unutmayın.

Alışveriş seçimlerinize de bunu yansıtmanızda fayda vardır. İstediğiniz köpek seyahat taşıma çantasını, uçtuğunuz havayolunun mevcut yönergeleriyle karşılaştırın. Pazarlama vaatlerine kapılmayın; seyahat düzenlemeleriniz için geçerli olmayabilirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.