Kedi Oyun Tüneli

Toplam 11 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
11

Kedi Oyun Tüneli

Kediler saklanmayı sevdiği için kedi tünelleri olmazsa olmazlar listenizde olmalıdır. Evcil hayvanınız korktuğu veya sadece oynamak istediği için saklanıyor olabilir.

Bazı kediler kendilerini güvende hissetmek veya kendisini sıcak tutmak için uyurken saklanmayı tercih ederler. Nedeni ne olursa olsun, saklanmak kedi yaşamının bir parçasıdır ve bu fırsatları kedi oyun tüneli ile sağlamak önemlidir.

Kedi oyun tüneli, kedi oyuncakları arasında çoğuna harika bir eşliktir. Bir oyuncak fareyi oraya saklayarak, önünde bir olta oynatarak veya gerçekten de kedinizin kovalaması için içinden bir pinpon topu fırlatarak kedinizin oyun zamanına dahil edebilirsiniz.

Ayrıca kedinizin gizlice takip etmesi veya zıplaması için iyi saklanma deliklerinden oyuncak sallandırabilirsiniz. Kedinize Petibom’da sunduğumuz birçok kedi tünelinden birini almayı deneyin! Kumaş kedi tünelini online olarak kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Bazı tünellerin ortasında gözetleme delikleri vardır, böylece kedi tam ortasından dışarı fırlayabilir. Bütçenize ve odanızın büyüklüğüne göre birçok farklı boy ve stilde kedi oyun tüneli mevcuttur.

Kedi Oyun Tüneli Çeşitleri

Eğlence İçin Kedi Oyun Tüneli

Yalnız oyun zamanı için, işteyken gün boyunca kedinizin keşfetmesi için bir tünelin içine bir bulmaca, ödül mamalı veya çekici bir oyuncak yerleştirin.

Kediniz oynama isteğini kaybetmiş görünüyorsa, bir kedi oyun tüneli almak belki de bu kıvılcımı yeniden ateşleyebilir ve tekrar ilgilenmesini sağlayabilir.

Güvenlik İçin Kedi Oyun Tüneli Gerginliğin olduğu çok kedili bir evde veya kediniz çekingense, çeşitli odalara tüneller yerleştirin. Bu şekilde, bir kedi odanın içinde yürüyebilir ve kendini çok açıkta hissetmez.

Yakın zamanda evinize yeni bir kedi getirdiyseniz ve yeni çevresinden korkuyorsa, daha rahat hissetmesine yardımcı olmak için kedi tüneli kullanmayı deneyin.

Yatağın altında veya giyinme odasındaki dolapta saklanıyorsa, içerisinde saklanabileceği bir kedi oyun tüneli bulun ve mama – su kaplarına yakın bir yere yerleştirin, böylece dışarı çıkmaya başlayabilir.

Yemek kabına giden bir tünel ve kedi tuvaletine giden bir tünel yerleştirin.

Kaliteli ve Derin Bir Uyku İçin Kedi Oyun Tüneli

Kediniz şekerleme sırasında saklanmaktan hoşlanıyor ancak kapalı bir yerde uyumaktan hoşlanmıyorsa, bir kedi oyun tünelinde uzanmaktan keyif alabilir.

Bu şekilde, gizlenir, ancak ilginç bir avın odaya girmesi durumunda saldırmaya da hazırdır.

Her Yaşam Evresine Uygun!

Tüneller yavru kediler için büyülüdür ve oyun sırasında çok fazla çılgınca eğlence yaratabilir.

Ve daha önce de belirtildiği gibi, yetişkin kediniz artık fazla oynamıyorsa, oyun seanslarınıza eklemek için bir kedi oyun tüneli mükemmel bir seçim olabilir.

Yaşlı bir kedi ya da hareket kabiliyeti kısıtlı bir yetişkin kedi için, bir kedi oyun tüneli onun saklanmasına ve fazla hareket etmesine gerek kalmadan bir oyuncağa vurmak için patisini dışarı çıkarmasına izin verir.

Kedi tünelleri, tüm kediler için çevresel zenginleşmeyi artırmanın harika bir yolu olabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.