Whiskas

Toplam 48 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
48

Whiskas Kedi Maması

Whiskas kedi maması çeşitleri kedilerin severek tükettiği mamalar içerisinde yer alır. Whiskas ürünlerini petibom.com sayfamızdan inceleyebilir, güvenli bir şekilde patili dostlarımızın sağlığını korumak için temin edebilirsiniz.

Whiskas Kedi Mamaları

1936 yılında ilk olarak kal kan adıyla mama üretimi yapan firma kısa zaman sonra sevilerek Mars bünyesine katıldı ve daha sonra isim değişikliği yaşanarak Whiskas markası şeklinde adından söz ettirmeye devam etti.

Yıllardır dünyanın en sevilen ve güvenilir markası haline gelerek 85 yıldır kedi maması üreten bir firma olarak lezzetli ve sevilen mamaları kedi sahipleriyle buluşturmaya devam eder.

Whiskas markasının ürettiği kedi mamaları sağlıklarını olumlu yönde etkilerken aynı zamanda özel gereksinimleri ve hastalıklara karşıda ihtiyaçları karşılar niteliktedir. Eğer kedi maması arayışındaysanız Whiskas markası mamaları tercih edebilirsiniz.

Yaş ve kuru mama olarak değişik formlarda üretilen Whiskas marka kedi mamaları çeşitli jel malzemeler kullanılarak püre haline getirilebilir. Sonrasında katılaşması için buhar tünelinden geçirilerek bıçak yardımıyla küplere dönüştürülür.

Konserve içerisine yerleştirilen mamalar gerçek bir et gibi görünüme sahiptir. Basınçlı ve pişirici bir aletin içinde pişmesi sağlanır. Yaş mamaların besin değeri oldukça zengin olmasından dolayı sıklıkla kullanılabilir.

Whiskas Kedi Maması Çeşitleri

Whiskas markası güvenilir ve dünyaca bilinen bir marka olmasından, sadece kedi maması üretmesinden dolayı sıklıkla tercih edilen bir kedi maması markasıdır. Kediler narin ve sürekli aktif olması gereken canlılardan olmasından dolayı mutlaka doğru mamayı bulmanız önemlidir.

Kedilerin mamayı sevmemesi ve yememesi dirençlerinin düşmesine neden olacağından mutlaka yeterli ve dengeli beslenmesi önemlidir. Whiskas markası bu özellikleri göz önünde bulundurarak besin değeri yüksek mama çeşitlerini piyasaya sunar.

Whiskas mama çeşitlerini petibom.com sayfamızdan kolaylıkla bulabilir, filtreleme seçeneklerini kullanarak en doğru mamaları kedileriniz için inceleyebilirsiniz.

Ton balıklı jöleli kedi konservesi ya da bağışıklık güçlenmesi için sığır etli soslu kedi konservesi tercih edilebilir. En çok sevilen mama çeşitleri ise tavuklu kedi konservesi ve ton balıklı kedi konservesidir.

Whiskas Kedi Mamaları Kaliteli mi?

Whiskas markası sağlıklı mama üreticisi olmasının yanı sıra çeşitli zevklere hitap eden oldukça lezzetli mamaları üretir. 1936 yılından beri kaliteli ve güvenilir içeriklerle mama üreten Whiskas markası kedi sahiplerinin tercih ettiği güvenilir bir markadır.

En Çok Tercih Edilen Whiskas Kedi Mamaları Hangileri?

Kedilerin severek tükettiği Whiskas kedi mamaları genel olarak;

 Tavuklu kedi konservesi

 Sığır etli kedi konservesi

 Ton balıklı kedi konservesi

 Ton balıklı jöleli kedi konservesidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.