Peluş Köpek Yatağı

Toplam 12 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
12

Köpek Peluş Yatağı

Köpeğinizin uyuduğu yerin uyku kalitesini etkileyip etkilemediğini hiç merak ettiniz mi? Köpekler gerçekten her yerde uyuyabilir, insanlar da mecbur kalırsa uyuyabilir; ancak tam anlamıyla dinlenmek ve sağlıklı bir şekilde büyüyebilmek için uyku kalitesi çok önemlidir.

Nihai kaliteli uyku için en iyi köpek yataklarını araştırırken peluş modellere de göz atabilirsiniz. Sonbaharın gelişi ve soğuk ayların yaklaşmasıyla birlikte, yepyeni bir köpek yatağı alma fikriniz doğduysa peluş modellerden daha iyi bir seçenek olamaz.

Köpeğinizin ihtiyaçlarına uygun olduğundan emin olarak doğru stili seçmek zor olabilir, ancak Petibom’da bazı radikal alternatiflerimiz ve doğru olanı seçmek için bazı harika ipuçlarımız olduğunu düşünüyoruz.

Köpek Peluş Yatağının Kökeni

İlk köpek yatağının NY Huntington Station'dan Eugene Kruck tarafından icat edilip patenti alınalı sadece 64 yıl oldu. Kruck, “Buluşumun özel amacı, köpeğin kendi isteğiyle, iyi hissettiğinde, insanların yardımı olmadan girebileceği bir köpek yatağı sağlamaktır” demiştir.

Ve bir köpek yatağının ne amaçlandığı ile ilgili konuşmasına devam etti:

• Bir köpek, sıcaklamış hissettiğinde, giriş açıklığından rahatsız edilmeden yatabilmesi için uygun bir model.

 Bir tarafta bir açıklığı olan iki tabakadan oluşan bir battaniyesinin bulunduğu kompakt bir köpek yatağı sağlayın.

Battaniyenin altında köpeğin dik durabileceği ve istediği pozisyonda yatarken mükemmel bir şekilde örtüleceği bir köpek yatağı sağlayın.

Sıcaklık veya atmosferik koşullar ne olursa olsun, köpeğin dinlenmek için sağlıklı bir yere sahip olacağı bir yatak sağlayın. Patentin verilmesi iki yıl sürdü. O zamandan beri köpek yatakları için 33 patent daha alındı.

Kruck, artık bir kral (veya kraliçe) için uygun olan daha gelişmiş köpek yatakları için bir öncüydü.

Köpek Peluş Yatağı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpeğiniz için en iyi veya doğru köpek peluş yatağını seçerken, köpeğiniz için doğru olanı elde etmek için bazı önemli faktörleri göz önünde bulundurmak önemlidir. Her şeyden önce uyku tarzlarını düşünün. Kıvrılıp uyumayı mı yoksa yayılmayı mı seviyor?

Bir şeyin içine girmeyi mi yoksa yumuşak ve güvenli bir şeye başlarını dayamayı mı seviyorlar? Boyutları ne olacak? Örneğin, alanınız darsa, halka şeklindeki bir yatak yanlış seçim olabilir. Köpeğiniz dışarıda çok zaman harcıyorsa, yıkanabilir köpek peluş yatağı almayı düşünün.

Köpek Peluş Yatağı Almanın Avantajları

Ne tür bir köpek peluş yatağının doğru olduğunu düşünürken, bir köpek yatağının neden olması gerektiğini de düşünmek iyidir. Tıpkı insanların yatakta uyumayı sevmesi gibi, bir köpeğin de böyle bir isteğinin olabileceği ihtimali göz önünde bulundurulmalıdır. Bir köpek peluş yatağının aşağıdakileri içeren çeşitli faydaları vardır:

Sağlıklı bir yavruya katkıda bulunmak - Yavrunuz muhtemelen her yerde, hatta sizinle bile uyuyacak olsa da eğer bir şans verilirse, kendi yatağında uyuması en iyisidir.

Bir köpek peluş yatağı, köpeğinize en üst düzeyde uyku kalitesini verir, ancak aynı zamanda kasları yumuşatmaya ve rahatlamasına yardımcı olur. Dönüp durmak yerine, güvende olduklarını ve desteklendiklerini bilerek rahatça uyuyabilirler.

Davranış sorunlarının önlenmesine yardımcı olmak - Yukarıda bahsedildiği gibi, köpekler geceleri bile sahipleriyle birlikte olmayı severler. Ancak, aynı yatakta yatmaları asla iyi bir fikir değildir.

Uyurken çok dönüyorsanız, istemeden tekmeleyerek ona zarar verebilirsiniz. Ayrıca, köpeğiniz yayılabileceği fikrine kapılabilir, bu da sizin için daha rahatsız edici olur. Yakında, yataktan kalkmasını her talep ettiğinizde hırlar bir hale gelebilir.

Onları sıcak tutmak - Kış mevsiminde sıcaklık düştüğünde, örtmek için sıcak tutan yorganınız olur, ancak ya köpeğinizin? Isıtmalı bir peluş köpek yatağı onları rahat ve sıcak tutacaktır.

Köpeğinizi soğuk bir zemine maruz bırakmak, uzun tüyleri olsa bile onlar için pek iyi değildir. Peluş köpek yatağı, aynı zamanda dışarıdaki soğuktan içeri girdikten sonra rahatlatıcıdır.

Temizliği kolay - Bildiğiniz gibi, çoğu köpek tüy döker, bu da yerinizin veya yatağınızın her yerine tüy dökülmesi anlamına gelir.

Ne kadar süpürülürse süpürülsün, asla köpeğin tüm tüyleri alınamaz, bu yüzden bir köpek yatağının olması tüylerin sadece bir bölgede toplanmasını sağlar. Çoğu köpek peluş yatağı, makinede yıkanabilir olduğu için temizliği çok daha kolay olacaktır.

Kendi yerine sahip olmak - Gürültülü çocuklar etraftayken veya somurtkan bir kedi ev arkadaşı rahatsız olduğunda, tıpkı insanlar gibi bir köpek de uzaklaşmak ister. Ve bir köpek günde on saatten fazla uyuduğu için rahat bir yere ihtiyaçları vardır.

Unutmayın; köpekler bölgeseldir, bu yüzden alacağınız peluş yatak sadece ona özel olmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.