Gimcat

Toplam 89 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
89

Gimcat Kedi Beslenme ve Sağlık Ürünleri

Kedi sahipleri sağlıklı ve bakımlı kediler için mutlaka bakımlarını düzenli bir şekilde yapmalı, mutlaka beslenme rutinlerini yerine getirmelidir. Gimcat markası kedilerin sağlık ve beslenmesi için gerekli her ürünü müşterilerine sunarak güvenilir bir marka olmasından dolayı adından söz ettiriyor.

Gimcat Kedi Macunları

Evlerde beslenen evcil hayvanlardan ilk sırada kediler gelir. Kedilerin rutinleri bazı durumlarda zor gelse mutlu tavırları ve eve verdiği huzur sayesinde beslenmesi en fazla olan canlıdır. Gimcat kedilerin sağlığı için gerekli olan kedi maltı da denilen kedi macunu üretimini yapar.

Kedilerin doğuştan en büyük temizleme içgüdüsü kendilerini yalamaktır. Yalama sırasında temizleme ihtiyaçlarını karşılarken tüylerini yutarak sindirim sistemleri rahatsız olur. Yutulan tüyler midede birikerek bir yumak halini alır ve ilerleyen dönemlerde mide de gaz ve sindirim sorunları olarak belirti verir.

Kedilerin bu durumda kusarak rahatlaması en iyi yoldur ama kusma eylemi kediler için can sıkıcı olabilir. Gimcat markasının macunu kusma eylemi olmada yutulan tüylerin ağrısız ve sorunsuz olarak sindirim sisteminden atılmasına yardımcı olur.

En sık tercih edilen gimcat kedi macunu multivitamin 20 gr’dır. İçeriklerinde yüksek kaliteli yağ ve lifler bulunmasından dolayı sindirim sistemini rahatlatan özelliğe sahiptir.

Gimcat Kedi Sütü

Gimcat kedi sütleri yavru ve yetişkin kediler için özel olarak üretilmiş, anne sütüne yakın olarak protein ve mineral bulunduran bir ek gıda çeşididir. Özellikle yavru kedilerin ihtiyaç duyduğu kedi sütleri oyun sırasında kaybolan enerjilerinin geri kazanması için özel bir gıdadır.

Annelerini doğuştan kaybetmiş kedilerin süt ihtiyacı oldukça fazladır. 30 günlük ve 30 günlükten küçük olan kediler için mutlaka süt takviyesi verilmelidir. Gimcat milk latte calcium sıvı kedi sütü 200 ml en çok tercih edilen kedi sütü çeşididir.

Gimcat kedi sütleri güvenilir bir marka olmasından dolayı tercih edilirken yavru kediler için en uygun ve güvenilir gıda olarak kullanılmalıdır.

Gimcat Kedi Ödül Tableti

Kediler oyunlar oynamaya ve eğitim görmeye açık canlılardır. Bazı kediler eğitim görmek için istekli olmasa da biraz uğraş gösterdikten sonra eğitim görebilmeleri mümkün olur. Doğaları gereği oynamayı oldukça seven kedi türleri için enerjilerini kaybetmeden yaşamlarına devam etmeleri gereklidir.

Büyüme ve gelişimlerini desteklemek adına mutlaka ilgi görmeleri ve sevilmeleri önem taşır. Göremedikleri ilgi sonrasında depresyona girerek ciddi sağlık sorunları oluşabilir.

Oyun saatleri düzenlemek, yemek saatleri ve bakımlarını düzenli bir şekilde yerine getirmek keyiflerinin yerinde olmasına yardımcı olur. Kedileri mutlu etmek bu kadar kolay iken bir diğer yolu ise ödüllendirmektir. Bunun için gimcat skin coat kedi ödül tableti kullanılabilir.

Eğitim aşamasında söz dinlemesi üzerine verilen ödül tableti oldukça işe yarar bir gıdadır. Aynı zamanda yavru kediler içinde geliştirilmiş olan gimcat kitten tabs yavru kedi ödül tableti 40 gr olarak piyasada yer alır.

Gimcat Kedi Vitamini

Kediler hareketli, enerjik ve kilo vermeye meyilli canlılardır. Kilo vermeleri sağlık açısından sorun oluşturacağı için mutlaka takviyelerle desteklenmeleri ve beslenmeleri düzenli olmalıdır.

Besin değeri yüksek olan gimcat kedi vitamini kullanımı yeterli vitaminlerin alınmasına yardımcı olacaktır. Hareketli yapıları sayesinde vitamin ve mineral ihtiyaçları fazla olacağından dolayı gimcat kedi macunu multivitamin 20 g önerilmektedir.

Mide ve sindirim sistemleri sorunları oluşmadan bağışıklık sistemi güçlenmesine yardımcı olabilirsiniz. Gimcat markasının kedi vitaminleri kullanılarak hem bağışıklık güçlendirilmesi sağlanmış olur hem de gerekli olan vitamin ve mineraller kedilerinizin vücutlarına alınmış olur.

Gimcat Kedi Ödül Çubuğu

Gimcat markasının kedi ürünleri içerisinde ödül mamaları ve ödül çubukları yer alır. Bu mama türleri kuru kedi mamalarının alternatifleri olarak görülebilir. Kedilerin damak zevklerine özel olarak üretilen ödül çubukları arasında en popüler olanı tavuklu ciğerli kedi ödül çubuğudur.

Bu ödül mamasına alternatif olarak tahılsız kuzulu ve tavuklu kedi ödül çubuğu incelenebilir. Kedi mamaları satın alırken kedinin yaşı, ırkı, cinsiyeti, sağlık sorunları ve damak lezzetleri dikkat edilmesi gereken noktalardır.

Aksi takdirde yemek istemeyerek akabinde çeşitli sağlık sorunları oluşacaktır. Kedi ödül mamaları bu bağlamda tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özel olarak üretilmişlerdir.

En Çok Tercih Edilen Gimcat Ürünleri Nelerdir?

Gimcat ürünleri kedilerin beslenmesi ve sağlıkları için destekleyici özellik taşır. Yavru kedilerden yaşlı kedilere kadar tercih edilen gimcat ürünleri

• Gimcat kedi macunu multivitamin

• Gimcat skin coat kedi ödül tableti

• Gimcat kedi ödül çubuğu tahılsız tavuk ve kuzulu

Gimcat Malt Ne Kadar Verilmeli?

Kedilerin sağlıklarını desteklemeye fayda sağlayan gimcat malt ürünleri günlük olarak kedilere 2.5 gr kadar verilmelidir. Kedilere direk verilebileceği gibi mamalara karıştırılarak da verilmesi önerilir. Daha uzun tüylü olan kedi cinsleri için ise miktarı iki katına çıkarılmasında bir sakınca yoktur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.