Kedi Tuvalet Önü Paspası

Toplam 11 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
11

Kedi Tuvalet Önü Paspası

Kedi tuvaletlerinin temizliği şüphesiz kedi bakımında en önemli etkenlerden biri. Sadece hijyen ve temizlik açısından değil kedinizin ve sizin sağlığı açısından da büyük önem taşır. Kediler tuvaletlerini yaparken bazı genel ve içgüdüsel alışkanlıklara ve davranışlara sahiptir. Bu davranışlar arasında ise tuvaletini yaptıktan önce ve sonra kazma ve gömme eylemlerini içerir.

Kediniz tüm bunları yaparken narin ve agresif tutumlar sergileyebilir. Her iki durumda da elbette ki kullandığınız kedi kumunun da cinsine bağlı olarak başta kedilerinizin patilerinin arası olmak üzere bir anda evinizin her yeri kedi kumu olabilir. Bu can sıkıcı problemi büyük ölçüde önleyen mucize nitelikteki, tam bir fiyat / performans ürünü olan kedi tuvalet önü paspası inanılmaz işlevseldir.

Kedi tuvaleti temizliği sadece kedi tuvaletinde gerçekleştirdiğiniz günlük ve haftalık temizlik ve bakımı içermez. Aynı zamanda evin genel temizliği de kediniz ve sizin sağlığınız için önem taşır. İşlevselliği ve uygun fiyatı ile kullanan her kedi ebeveyninin olumlu geri dönüşler sağladığı ve büyük ölçüde problemlerin önüne geçildiği bir ürün var ki evin genel temizliği ile ilgili inanılmaz bir yardımı olur.

Kedi tuvaletinin önüne yerleştireceğiniz ve kediniz tuvaletini yaptıktan sonra patileri arasında kalan bütün kumları üzerinde bırakıp yoluna devam edeceği tuvalet önü paspası sayesinde artık evinizin her yerinde kedi kumu görme sıkıntınız önlenir.

Tuvalet Önü Paspası Çeşitleri

YKedi tuvaletlerinin önüne yerleştirilen tuvalet önü paspasları gerek boyut gerekse kalite ve malzemesi ile farklılık gösterir. Örneğin XL veya XXL bir kedi tuvaleti kullanıyorsanız ya da evde birden fazla kediniz var ise alacağınız tuvalet paspası standart boy yerine büyük boy olmalıdır.

Aksi takdirde kedi tuvaletinin eni ile örtüşmeyen bir tuvalet önü paspası pek de işinize yaramayabilir. Elekli ve düz olmak üzere iki ayrı tipte olan kedi tuvalet önü paspası tercihinize göre çeşitli tasarımlarda da olabilir. Elekli paspas modellerinde kumlar, kedinizin tuvalet çıkışı esnasında patilerini temizlerken kumların deliklerden aşağıya dökülmesini sağlar. Siz de böylelikle elekten geçirerek paspası temizleyebilir ve sürekli kullanabilirsiniz.

Kum tasarrufu bir yana evin birçok bölgesinde ayağınıza gelen kedi kumu sorununu da temelden çözmüş olacaktır.

Kedi Tuvaleti Paspası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kedi tuvaleti paspası seçerken elbette ki kedinizin tuvalet alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak, patisiyle basarken keyif alabileceği bir malzeme seçmeye dikkat etmelisiniz. Bir diğer önemli faktör de kedi tuvalet önü paspasının boyutu olacaktır. İri ve tuvalette agresif bir şekilde kazma – gömme – pati temizleme alışkanlıkları olan bir kediniz varsa kedi tuvaletinin enini de geçecek büyüklükte bir kedi tuvalet önü paspası almalısınız.

Tuvalet Önü Paspası Fiyatları

Kedi tuvalet önü paspası fiyatları en çok da boyut olarak farklılık gösterir. Diğer bir etken faktör de paspas yapımında kullanılan malzemedir. Ayrıca elekli ve düz modeller, tasarımlar

Sıkça sorulan sorular

Kedimin her yere kum taşımasını nasıl engellerim?

Kediniz içeri girip çıkarken kabın dışına kum saçılmasını azaltmak için bir tuvalet önü paspası kullanın.

Bir tuvalet önü paspasını nasıl temizlerim?

Değişir. Tuvalet önü paspasları çeşitli malzemelerden mevcuttur. Uygun yıkama talimatları için ürün özelliklerine bakın.

Kediler için en iyi tuvalet önü paspası hangisidir?

Genel olarak konuşursak, tuvalet önü paspaslarının hepsinde mantık aynıdır. Bu nedenle, sizin için en iyi paspas, büyük ölçüde kişisel tercihinize ve göz zevkinize bağlı olacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.