Köpek Stick Ödül

Toplam 34 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
34

Köpek Stick Ödül

Köpekler mama yemeyi çok severler. Eğer mamalarından ayrı olarak onlara ödül maması verirseniz daha da mutlu olurlar. Ödül mamalarının birçok farklı formu vardır. Bunlardan biri stick şeklindedir. Köpek stick ödülünü köpeğinize birçok farklı şekilde verebilirsiniz.

Mamasını yedikten sonra ek takviye olarak besleyebilirsiniz. Ayrıca evin içinde oyunlar oynayarak da stickleri onlara verebilirsiniz. Böylece köpekler daha çok eğlenir. Hem de ödül maması yedikleri için mutlu olurlar. Köpek stick ödülleri de kendi içinde çeşitlilik gösteririr.

Daha uzun ya da kısa olan bir yapıda olabilirler. Kalın ya da ince şeklinde de formları vardır. Ayrıca içerik olarak da birçok farklı seçenek bulunur. Köpek stick ödülleri birçok farklı şekilde köpek sahipleri tarafından kullanılır.

Köpekleri eğitirken ya da oyunlar oynarken kullanılan bir ödül mamasıdır. Köpek stick ödülleri köpekler için yararlı besinler içerir. İçeriğindeki birçok vitamin sayesinde köpeğin eksikliklerini giderir. Köpek stick ödülleri satın alırken dikkat edilmesi gereken şeyler vardır.

İçeriğindeki koruyucu maddelere ve renklendiricilere bakılması gerekir. Köpek stick ödüllerinin içeriğindeki katkı maddeleri zarar verebilir. Bu sebeple katkı maddesi bulunmayan ürünleri tercih etmek gerekir. Köpek stick ödüllerinin birçok aroması bulunur.

Kuş eti, dana eti ya da kuzu etinden birçok köpek stick ödülü üretilir. Köpeğiniz hangi çeşidi daha çok seviyorsa onu alabilirsiniz. Eğer köpeğiniz aldığınız köpek stick ödülünü yemiyorsa zorlamayın. Her köpeğin damak tadı değişiktir.

Köpeğinizin cinsi hangi stick ödülünü daha çok tükettiğini araştırabilirsiniz. Böylece köpeğinizin bayılarak yiyeceği stick ödülünü satın almış olursunuz.

Köpek Stick Ödülü İle Oyun

Köpekler çok oyuncu ve araştırıcı varlıklardır. Oyun oynamayı ve bir şeyler bulmayı çok severler. Bu sebeple köpeğinizle köpek stick ödülü ile oyun oynayabilirsiniz. Köpeğiniz köpek stick ödülünü görünce çok sevinecektir.

Bunu oyunla birleştirirseniz mutluluğu ikiye katlanır. Köpek stick ödlüyle şöyle bir oyun oynayabilirsiniz. Önce köpek stick ödülünü koltuğun arkasına saklayın. Daha sona köpeğinizi oraya doğru çekin. Sonrasında ise köpeğiniz zaten köpek stick ödülünün kokusunu alır.

Sonunda da ödülü bulur. Bu tür aktiviteler köpeklerin en sevdiği aktivitelerdir. Ayrıca köpekler doğaları gereği araştıran hayvanlardır. Evlerimizde olan köpeklerinizi bu şekilde daha doğalarını uygun yetiştirebilirsiniz.

Köpek Stick Ödülü Nasıl Kullanılır?

Köpekler köpek stick ödülünü gördüklerinde mutluluktan çılgına dönerler. Bunu sallanan kuyruklarından ve dilerinin sarkıtmalarından anlayabilirsiniz. Köpek stick ödülleri onları bu kadar heyecanlandırır. Bu heyecanlarını ise eğitimleri için motivasyon kaynağı olarak kullanabilirsiniz.

Özellikle komut eğitiminde köpek stick ödülü kullanımı oldukça yaygındır. Köpek stick ödülleri sayesinde köpeklerin komutları algılaması daha açık hale gelir. Bu da öğrenmelerini kolaylaştırır. Köpekler koşullandırılabilen hayvanlardır.

Köpek stick ödüllerini de bu koşullandırma için kullanabilirsiniz. Köpek stick ödülleri kullanımı bu şekilde yararlı bir hale gelir. Komut verme eğitimi için ise şöyle bir yol izlenebilir; Önce elin içine bir tane köpek stick ödülü alınır. El kapatılır “bekle” denilir.

Bekle denildiği anda mama olmayan el ile bekle işareti yapılır. Köpek bekleyesiye aynı komut verilir. Bekle komutundan sonra ise “otur” denilir ve yine mama olmayan el ile oturması işaret edilir. Yine köpek oturasıya bu kelime ve işaret tekrar edilir.

Köpek oturduktan sonra ise hemen köpek stick ödülü verilir. Köpeğiniz verdiğiniz komutu yapar yapmaz köpek stick ödülünü vermek önem taşır. Bu sayede komutu öğrenir. Daha sonraki günlerde de bu eğitim tekrarlanır. Bu eğitimin bu şekilde verilmesi sayesinde köpek komutu pekiştirir.

Böylece köpeğiniz otur komutunu öğrenmiş olur. Köpeklere eğitim verirken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de tonlamadır. Sesinizin kızar gibi çıkmamasına öne gösterin. Ayrıca köpeğiniz komutları geç öğrenebilir. Her köpeğin algılama sistemi farklıdır.

Diğer köpeklerle karşılaştırıp sinirlenmeyin. Sabırlı bir şekilde köpek stick ödülleri ile verilen bu eğitimler neticesinde köpeğiniz komutları yavaş yavaş pekiştirmeye başlayacaktır.

Köpek Stick Ödülleri Fiyatları

Köpek stick ödülleri birçok farklı gramajda satılır. Gramajına göre de fiyatta farklılık gösterir. Ayrıca içeriğindeki ürünlere bağlı olarak fiyatta da farklılık oluşur. Ancak köpek stick ödülleri köpek mamalarından daha uygundur. Köpek stick ödülleri mama yerine geçmez ek gıdadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.