Muhabbet Kuşu Yemi

Toplam 12 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
12

Muhabbet Kuşu Yemi

Neşeli tavırları, halkalı başları ve konuşma yetenekleri sayesinde cıvıltılı görünümleriyle neşe katan muhabbet kuşları en çok beslenen evcil hayvanlardandır. Muhabbet kuşlarının fizyolojik ihtiyaçları göz önüne bulundurularak özel bir şekilde formüle edilen yemler üretilmiştir.

Bu yemler hem besin olarak alması gereken tüm içeriklere sahip hem de fiziksel ihtiyaçlarını karşılayabilir nitelik taşır. Çeşitli tohum ve tahılların bulunduğu aynı zamanda meyvelerle de zenginleştirilmiş bir yapıya sahip olan yemler dengeli ve sağlıklı beslenmeleri için özel üretimlerdir.

Petibom.com adresimizde yavru kuşlarda dâhil olmak üzere muhabbet kuşları ve diğer tüm kuşların yemlerini ünlü markaların içeriklerinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Hızlı kargo ve uygun ödeme koşulları sunan adresimiz siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır. Kanatlı dostlarımızın gelişim süreçlerine ihtiyaç duyulan her takviye ve besini sitemizde bulmak mümkündür.

Muhabbet Kuşu Yemi Nasıl Olmalı?

Muhabbet kuşları obezite ve iyot eksikliği gibi sorunlarla karşılaşabilen kuş gruplarındandır. Evcil kanatlı dostlarımız için tek tohum yerine tüm besin ihtiyaçlarını karşılayabilecek içeriklere sahip muhabbet kuşu yemlerinden faydalanılması önemlidir.

Bağışıklık sistemlerinin güçlenmesi ve sağlıklarının korunması için kaliteli, zengin içerikli yemlerin tercih edilmesi gereklidir. Bu özellikler dışında konuşturucu, kızıştırıcı yemler de özel dönemlerde olan muhabbet kuşları için tüketilmesi önerilen yemlerdendir.

Obezite riskine karşı yem miktarının iyi ayarlanabiliyor olması önem taşır.

Muhabbet Kuşu Yemi Faydaları

Muhabbet kuşlarını tek bir içerikle beslemek diğer canlılarda olduğu gibi doğru bir seçenek değildir. Bu durum zaman içerisinde iştahlarında azalmaya yol açarak sağlık sorunları oluşmasına neden olabilir.

Muhabbet kuşu yemleri içeriklerinde birçok farklı besin barındırmasından dolayı çok yönlü bir beslenme bir rutini oluşturmaya fayda sağlar. Damak tatlarına göre özel içerikler kullanılarak üretilen muhabbet kuşu yemleri birçok faydayı da beraberinde getirir.

Muhabbet kuşlarının eksiksiz ve dengeli bir şekilde beslenmesini sağlarken ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri de kolay bir şekilde karşılamasına yardımcı olurlar.

Özel ambalaj sistemi sayesinde sürekli taze tutularak pratik bir kullanım olanağı sunan yemleri petibom.com adresinde bulabilirsiniz.

Muhabbet Kuşu Yemi Çeşitleri

Kuşyemleri kuş türleri ve ihtiyaçlarına göre birçok farklı çeşide ayrılır. Önemli olan kuşun türü ve ihtiyaçlarının iyi belirlenerek doğru yemin tercih edilmesidir.

Muhabbet kuşları yem çeşitlerine dikkat ederken hareket kabiliyetleri de göz önünde bulundurulmalı ve olması gerekenden fazla yanlış yem tercihi yapılarak sağlığı riske atılmamalıdır.

Özel yetenekleri için konuşturucu yemler, çiftleşme dönemleri için kızıştırıcı yemler tercih edilebilirken ballı, meyveli gibi farklı çeşitlere sahip yemler tercih edilebilir.

Petibom.com adresinde tüm yem çeşitlerini kolaylıkla bulabilir, yorumlarını okuyarak ve bilgi edinerek muhabbet kuşları için en faydalı yem çeşitlerinin seçimini güvenle yapabilirsiniz.

Muhabbet Kuşu Yemi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Muhabbet kuşları için yem seçimlerin kaliteli yem olmasına ve mutlaka en iyi yemin yediriliyor olmasına dikkat edilmesi önem taşır. Bu kriter sonrasında yavru ya da yetişkin olmasına bağlı olarak yem çeşitleri tercih edilmelidir.

Yavru kuşların yetişkinler kadar besin ihtiyaçları gelişmediğinden ona göre beslenmesi uygun olup tahıl ve tohum içeriklerinin bilgilerinin bilinmesi gereklidir.

Beslenme durumları dışında özel ihtiyaçlarının da göz önüne alındığı bir seçim yapılmalıdır. Konuşturucu, kızıştırıcı, enerji verici gibi aktiviteler için seçilmiş yem grupları değerlendirilebilir.

Muhabbet Kuşu Yemi Fiyatları

Muhabbet kuşu yemlerinde net bir fiyat söylenmesi mümkün değildir. Marka, ambalaj ve içerikler göz önünde bulundurulduğunda muhabbet kuşu yemleri fiyatları farklılık göstermektedir.

Petibom.com adresinde istenilen yem en uygun fiyatlarla siz müşterilerimizin hizmetindedir.

Beslenme ihtiyaçları dışında sağlık ürünleri, kafes ve oyuncak ihtiyaçları gibi muhabbet kuşlarına fayda sağlayacak tüm ürünleri kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Kolay ödeme şekilleriyle online, kredi kartı, havale ve kapıda ödeme seçeneklerini değerlendirebilir, hızlı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.