Teslimat Koşulları

Nakliye ve Teslimat

Siparişimi nasıl takip ederim?

Petibom.com üzerinden, telefonla ya da kısa mesaj üzerinden vermiş olduğunuz her bir siparişiniz kolayca takip edebilirsiniz. Siparişinizin her bir aşamasını takip edebilmeniz için en başta sizlere bir sipariş takip numarası verilmektedir. Bu numara üzerinden siparişten teslimat anına varıncaya kadar tüm aşamaları kolayca takip edebilirsiniz. Sisteme düşen her bir siparişiniz depodaki ürünler içerisinden karşılanmaktadır. Aşamaları kolayca takip edebilmeniz adına mail adresinize bir web bağlantı adresi ulaştırılmaktadır. Dilerseniz de siparişinizi hesap bölümünden takibe alabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Siparişim ne kadar sürede teslim edilecek?

Petibom.com sizlere en kısa sürede siparişlerini ulaştırabilmekten ötürü büyük bir guru duymaktadır. Güçlü bir sistem ve altyapı içerisinde yürütülen sipariş işlemleri en kısa sürede tamamlanmaktadır. Farklı yollardan bizlere iletilen her bir siparişiniz, verildiği tarihten itibaren 5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Sipariş esnasında ekspres kargo seçeneğini tercih eden müşterilerimizin teslimatları ise 3 iş günü içinde istenilen adrese ulaştırılmaktadır.


Siparişim geldiğinde evde olmazsam ne olur?


Sizler için yola çıkan her bir paketimiz 'güvenli bırak politikası' ile teslim edilmektedir. Hayvan malzemeleri genellikle ağır ve hacimli ürünlerdir. Bu sebeple ürünleriniz yola çıkmadan önce en dayanıklı ve suya dayanıklı ambalajlara alınarak teslimat gerçekleştirilir. Verilen sipariş istenen adres bilgisine ulaştırıldığında teslimat için alıcı kimse bulunamadığı durumlarda Kuryelerimiz, paketi depolarına götürmeden önce 3 teslimat denemesi yapmaktadır. 3 defa adreste kimse bulunmadığı takdirde geri dönüş gerçekleşmektedir. Ürünün nereye veya kime bırakılacağı konusunda net bilgilendirme yapılması gerekmektedir.


Siparişim gecikirse veya hatta kaybolursa ne yapmalıyım?


Ürünüz siz değerli müşterilerimiz sipariş tarihinden 72 saat sonrasında hala elinize ulaşmadığında İletişim Numaramız: 0850 430 33 33 üzerinden bizleri arayınız. Firma olarak gerekli araştırma ve sorgulamayı gerçekleştirerek sizlere en hızlı biçimde bilgi verilmektedir. Eğer kuryeden kaynaklı bir problem yaşanmışsa firmamız yeni bir ürün temini yapmakla sorumludur. Daha fazla ayrıntı için Hüküm ve Koşullar sayfamıza bakın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.