Dreamies

Toplam 8 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
8

Dreamies Kedi Ödül Maması

Dreamies markası kedilerimiz için son derece kaliteli ve besleyici mamaları kedi sahiplerine sunar. Kedilerin yaşı, kilosu ve cinslerini göz önünde bulundurarak özel içerikler hazırlayan markanın mama çeşitlerine petibom.com sayfamızdan kolaylıkla bulabilirsiniz.

İngiltere’de kurulmuş olan Dreamies markası kediler için zengin içeriklere sahip lezzetli ödül mamalarını üreten bir markadır. Damak zevkine hitap etmesinden dolayı tüylü dostlarımızın severek yediği mamalar oldukça zengin içeriğe sahip olup gelişimlerine olumlu katkıda bulunur.

Dreamies markası ödül mamaları konusunda oldukça başarılı olup her kedinin severek tüketeceği lezzete sahiptir. Bazı kediler eğitim almayı kabul etmez iken bazı kediler diş fırçalamaktan hoşlanmaz. Ağız kokusu oluşmaması için dreamies ödül mamalarını tercih edebilirsiniz.

Ağız temizliğini gerçekleştirebilecek içeriğe sahip olup stres, korku ve olumsuz davranışları pozitif anlamda değiştireceğinden büyük yardımcı niteliğindedir. Ödül mamalarının boyutları, dışı çıtır ve içi dolgulu olması kedilerin beğenisini kazanması açısından önem taşır.

Ödül mamalarının içeriğinde vitamin, mineral, protein ve sağlıklı yağlar gibi besinler yer alırken aynı zamanda tüylere, bağışıklık sistemine olumlu etkiler sağlayacak faydaları barındırır.

İçeriğindeki doğal bileşenler dışında herhangi bir katkı maddesi yer almadığından dolayı kedinizin sağlığını düşünerek dreamies kedi mamalarını tercih edebilirsiniz.

Dreamies Kedi Maması Çeşitleri

Lezzetli ve besleyici olan Dreamies kedi maması çeşitleri kedi sahiplerinin en sık tercih ettiği mamalar arasında yer alır. Ana yemeği tamamlayıcı, ödül ve sağlıklı mama olarak sunulan dreamies içi dolgulu dışı kıtır bir yapıdadır.

Kilitli poşetler içerisinde satışa sunularak uzun süre tazeliğini koruyan bir yapıya sahiptir. Özellikle peynir seven kediler için tercih edilebilecek olan peynirli kedi ödül maması 8 haftalıktan büyük yavru kediler ve yetişkin olan kediler için sıklıkla tercih edilir.

Tablet formunda olan kedi mamaları iştah açıcı ve lezzetli halleriyle kediler için oldukça uygundur. Somon, tavuk, ördek ve peynir gibi içerikleriyle besleyici ve oldukça lezzetli sevilen ödül mamaları arasında yer alır.

Dreamies Kedi Maması Kaliteli mi?

Kedilerimizin dengeli beslenerek sağlıklı bir şekilde gelişim gösterebilmesi, pozitif davranışlarda bulunması için Dreamies kedi maması tercih edebilirsiniz.

Zengin içerikli ve güvenilir bir marka olmasından dolayı tercih edilmesinin yanı sıra beslenmeyi eğlenceye dönüştüren bir formu mevcuttur.

Kedilerimizin doğru davranışlar göstermesi ve gelişimlerine, sağlıklarına olumlu destekte bulunmak için Dreamies ürünlerini inceleyebilir petibom.com sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Dreamies Kedi Maması Hangi Kediler İçin Uygun?

Yavru, yetişkin, kısırlaştırılmış, yaşlı olmak üzere her kedi için kullanılabilen bir mama markası olan Dreamies her ırktan kedinin de tüketmesine uygun olarak üretilmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.