Köpek Ödül Kemiği

Toplam 122 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
122

Köpek Ödül Kemiği

Köpek ödül kemiği köpeklerin çok sevdiği bir ek gıdadır. Köpek ödül kemiği sayesinde köpekler eğlenceli dakikalar geçirir. Kemirmek en hoşlarına giden şeylerden biridir. Köpek ödül kemiği ise tadı ve şekli sayesinde köpekleri mutlu eder. Köpek ödül kemiğinin birçok farklı çeşidi bulunur.

Küçük ya da büyük, kalın ya da ince şeklinde tercih edilebilir. Köpekler köpek ödül kemiğini dişleriyle kemirirler. Bu sayede dişlerinin temizliği de gerçekleşir. Köpek ödül kemikleri sert yapıda olduğu için yavru köpeklere pek tavsiye edilmez.

Daha çene gelişimleri tamamlanmayan yavru köpeklerin çene yapısına zarar verebilir. Köpekler yemek yemeyi çok severler. Özellikle mamalarının üstüne yedikleri köpek ödül kemiklerine bayılırlar. Köpek ödül kemikleri köpeklerin bir şeyler öğrenmesinde çok etkili araçlardır.

Bu sayede kemiği alabilmek için her şeyi yapacaktır. Ayrıca köpeğinizden bir süre ayrı kalmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Ya da o gün eve geç gelmiş olabilirsiniz. Yanınızda köpek ödül kemiği getirmek onu mutlu eder.

Böylece gönlünü almış olursunuz. Köpekler sahiplerine çok bağlıdır. Bu sebeple onları bu küçük şeylerle eğlendirmek köpek sahibine de iyi gelecektir.

Köpek Ödül Kemiği Sayesinde Talimat Verimi

Köpekler zaman zaman aşırı hareketli olabilir. Zaman zaman da sakin olabilirler. Ancak köpek ödül kemiği verildiğinde sakin kalamazlar. Hemen heyecanlanır ve her şeyi yapmaya hazır hale gelirler. İşte bu hazır hale gelip heyecanlandıkları sırada verilen eğitim kalıcı olur.

Köpeklere bağırarak ya da cezalandırarak eğitim vermemek gerekir. Bu tür davranışlar psikolojilerini kötü etkiler. Köpekler çok sevecen canlılar oldukları için sevecen yaklaşmak gerekir. Yaptıkları bir şeyi onaylamak için sevilmelidir.

Ek olarak da köpek ödül kemiği verilebilir. Köpek ödül kemiği köpeğiniz iyi bir şey yaptığında verilebilir. Ya da yapmasını istemeğiniz davranışı yapmadığı zaman da ödüllendirebilirsiniz. Birkaç kere bu eyleme devam ettikten sonra köpek istenilen davranışları sergilemeye başlar.

Köpek ödül kemiğiyle havada kapma da oynanabilir. Önce yakala denilir. Daha sonra hafifçe yukarıya kemik atılır. Köpeğiniz köpek ödül kemiğini havada yakalayacaktır. Ayrıca köpeğiniz o gün biraz neşesizse onu neşelendirmek için de kullanılabilir.

Evde elinizde köpek ödül kemiği ile kısa bir yakalambaç oynayabilirsiniz. Köpekler çocuk gibidir. Oyun oynamaya bayılırlar. Onlarla oynadığınız her an size daha da yakınlaşacaktır.

Köpek Ödül Kemiği İçeriği

Köpeklerin besinine dikkat etmek gerekir. Her köpeğin farklı bir sindirim sistemi vardır. Bu sebeple bazı maddeler köpeklerin sindirim sisteminde soruna yol açabilir. Bunun için köpek ödül kemiğinin içeriğine bakıp öyle satın almak gerekir.

İçinde koruyucu ya da katkı maddelerine bakmak gerekir. Renklendirici olup olmadığı da önemli bir konudur. Köpekler eğer fazla yemek yerlerse yine sindirimde soruna yol açabilir. Onun içine köpeğin yaşına ve cinsine uygun olarak köpek ödül kemiği tercih edilmelidir.

Birçok farklı boyutta ve gramajda köpek ödül kemiği bulunur. Köpeğinizin günlük kalori ihtiyacını aşmayacak şekilde verebilirsiniz.

Köpek Ödül Kemiği Fiyatları

Birçok şekilde kullanılan köpek ödül kemiklerini birçok köpek sahibi kullanır. Köpek ödül kemiklerinin fiyatları ise değişkenlik gösterir. Birçok firma köpek ödül kemiği üretir.

Bu ürünler birçok farklı içeriğe sahiptir. Ayrıca içeriğinde kullanılan maddeler de fiyatına etki eder. Ancak köpek mamalarına göre çok daha düşük fiyattadırlar.

Köpek Ödül Kemiği ile Eğitimde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpeğinizin istediğiniz talimatları yapmasını istiyorsanız köpek ödül kemiği kullanabilirsiniz. Fakat bu köpek ödül kemiklerini kullanırken dikkat edilmesi gereken şeyler vardır. Örneğin köpeğiniz köpek ödül kemiğini görüp heyecanlandığı için hemen vermemeniz gerekir.

Hemen verirseniz istediğiniz hareketleri yapmayacaktır. Örneğin oturmasını ve beklemesini istiyorsunuz. Öncelikle elinizde köpek ödül kemiğini gösterin. Daha sonrasında diğer elinizle otur işareti yapın. Köpek poposunu yere koyar koymaz 10 saniye içinde ödül kemiğini verin.

Bu sayede köpek oturma eylemi ile köpek ödül kemiği arasında bir bağlantı kurar. Böylece artık ödül geleceğini bilir ve oturur pozisyona gelir. Köpek ödül kemikleri genelde büyük olduğundan günde bir kere bu yapılabilir.

Ancak belirli aralıklara yapılırsa köpeğiniz artık otur deyince hızlı bir şekilde oturur. Bir süre sonra köpek ödül kemiği vermeye bile gerek kalmaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.