Kızıştırıcı Kuş Yemi

Toplam 1 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
1

Kızıştırıcı Kuş Yemi

Kanatlı dostlarımız ve diğer tüm evcil hayvanlarda olduğu gibi üreme, çiftleşme dönemleri mevcuttur. Bu dönemler bazı şartlarda olumsuz olabileceğinden takviye ürünler kullanılması gerekebilir.

Kızıştırıcı kuşyemleri kondisyonu arttırmasının yanı sıra zengin içerikleri sayesinde besleyici olma özelliği taşır.

Standart yemlerin içeriğine farklı tohum ve besinlerin eklenmesiyle elde edilen kızıştırıcı kuşyemleri çiftleşme ve üreme dönemlerinde kuşların istekli hale gelmesine yardımcı olur.

Petibom.com adresinden kızıştırıcı yemlerin yanı sıra ihtiyaç duyulan tüm besinlerin bulunabilmesi, temin edilebilmesi mümkündür. Ünlü markaların yer aldığı ürünlerin bir arada bulunduğu sitemizden güvenilir bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Kuş Kızıştırma Yemi Ne İşe Yarar?

Kuşların üreyebilmeleri ve çiftleşmesi için sağlıklarının yerinde olması, istekli olması ve bakımlarının düzgün bir şekilde yapılabilmeleri oldukça büyük önem taşır.

Bu önem taşıyan noktalar dışında sabırla beklenmesi, kafesin uygun olması ve uygun olan eşin tercih edilmesi gerekli kriterlerdir. Dengeli beslenemeyen ve sağlıklı koşullarda çiftleşen kuşların yumurtalarının boş olması söz konusu olabilir.

Bu nedenlerden dolayı sürecin sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesi için kızıştırıcı yemlerin kullanılması fayda sağlayacaktır. Kızıştırıcı yemlerin üreme sürecinde hormonların aktif hale getirilmesi rolü vardır.

Kızıştırıcı yemlerin içeriklerinde ak, sarı ve kırmızı darı yanı sıra ek besinlerin yer aldığı zengin besinler bulunur.

Zengin içeriğe sahip olan kızıştırıcı yemler kuş türlerine göre özel formlarda üretilirken aynı zamanda tüm türlere hitap edebilen genel içeriğe sahip formları da mevcuttur.

Kızıştırıcı Kuş Yemi Çeşitleri

Kızıştırıcı kuş yemleri kuş türlerinin çeşitlerine hitap edebilen damak tatlarına uygun olan formlara sahip olup farklı kategorilerde üretilir. petibom.com adresinden birçok farklı markanın kızıştırıcı kuşyemlerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bu yemlerin içerisinde çiftleşme dönemlerinde istek arttırmasının yanı sıra zengin içeriği sayesinde besleyici özelliği de bulunur. Vitamin ve minerallerin bulunduğu içeriklerin yanı sıra kalsiyum miktarları sayesinde de yavrularında sağlıklı bir şekilde oluşmasına yardımcı olur.

Güvercin, kanarya ve muhabbet kuşları için tercih edilen kızıştırıcı yemleri petibom.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Muhabbet Kuşu Kızıştırma Yemi

Muhabbet kuşları en çok tercih edilen evcil kuşlar olmasından dolayı çiftleşme dönemleri içinde bilgi edinilmesi sürecin sağlıklı ilerlemesine yardımcı olur.

Çiftleşme dönemlerini olumsuz bir şekilde etkileyen eş doğru seçilmemesi, kafeslerin rahat olmaması, dengesiz beslenilmesi gibi durumlardır.

Bu durumların oluşmaması için gerekli ortamların sağlanması çiftleşme döneminin rahat bir şekilde geçirilmesine yardımcı olurken aynı zamanda kızıştırıcı yemlerin tercih edilmesi bu sürecin sağlıklı ilerlemesine fayda sağlar.

Maksimum fayda sağlayacak olan muhabbet kuşu kızıştırma yemleri ana öğünlere karıştırılarak verilebilmektedir.

Kızıştırıcı Kuş Yemi Fiyatları

Kızıştırıcı kuşyemleri kuşların kolay bir şekilde çiftleşmesini sağlarken aynı zamanda konforlu bir şekilde yavruların olmasına yardımcı olur.

Petibom.com adresinden kızıştırıcı kuşyemlerini en uygun fiyatlarla temin edebilir ve en yüksek verimi kuşlarınıza sağlayabilirsiniz.

Sitede yer alan ürünlerin içerisinde vitaminler, mineraller yer almasından dolayı oldukça besleyici özellikler taşır. Orijinal ürün garantisinin bulunduğu sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.