Köpek Ödül Bisküvisi

Toplam 23 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
23

Köpek Ödül Bisküvisi

Köpekler en sadık dostlarımızdır. Eve varıldığında koşarak kucağınıza atlaması içinizi sıcacık yapar. Köpekleri mutlu etmek çok kolaydır. Başının okşanması onları mutlu hissettirir. Köpeklerinizi ek olarak mutlu etmek isterseniz de köpek ödül bisküvisi iyi bir seçenek olur.

Küçük formdaki bu bisküviyi attığınız anda köpeğiniz havada yakalar. Heyecanlı gözlerle her hareketinizi izlerler. Köpek ödül bisküvisi içerdiği sağlıklı besinler sayesinde ek gıda olarak da geçerlidir. Yüksek protein değeri taşır. Yüksek protein değeri taşıdığı gibi aynı zamanda kalori değeri de vardır.

Köpek ödül bisküvileri küçük olsa da günde 10 taneden fazla vermemek gerekir. Köpek ödül bisküvisi her köpeğin ağzının suyu aktığı bir ek besindir. Köpeklerin bisküviyi gördükleri anda duruş şekilleri bile değişir. Bu hareketlerin de anlayacağımız gibi köpekler ödül bisküvilerini çok severler.

Birçok köpek sahibi köpeklerinin bu sevinçlerini görmek için köpek ödül bisküvisi satın alır. Genelde küçük yapıdadırlar ve köpeğinizin fazla kemirmesine gerek kalmaz. İçeriğinde ise birçok hayvanın eti bulunur. Kuş, dana, kuzu, geyik ve ciğer olduğu gibi muz, pirinç, elma ve nar gibi içeriklere de sahip olabilir.

Bu farklı lezzetler köpeğinizin hoşuna gidecektir. Köpek ödül bisküvileri köpeklerin verilen görevleri yapmasında da etkili rol oynar. Bisküviyi gören ve takip eden köpekler bu sayede istediğiniz talimatlara uymakta zorluk çekmez.

Köpek Ödül Bisküvisi Tercihleri

Köpek ödül bisküvisi oldukça küçük yapıdadır. Köpekler bu ödül bisküvilerini yemekten keyif alırlar. Ancak köpek sahiplerinin köpek ödül bisküvisinin içeriğine dikkat etmesi gerekir. Bazı markalar yapay boya ya da sağlıksız içeriğe sahip olabilir.

Bu sebeple almadan önce içindekiler kısmına kesinlikle bakılmalıdır. Ayrıca yüksek kalorili köpek ödül bisküvisinden kaçınılmalıdır. Köpek ödül bisküvilerinin yapılarında da farklılıklar bulunur. Bazı köpek ödül bisküvileri daha yumuşak bazıları da daha sert yapıya sahiptir.

Eğer köpeğiniz bir şeyler çiğnemeyi seviyorsa sert taneli olanlardan satın alabilirsiniz. Ancak yumuşak taneli olanları da köpekler zevkle tüketir. Köpek ödül bisküvisi verirken kalori hesabı yapmak gerekir. Ancak köpeğinize ne kadar kalori verilmesi gerektiğini bilmeyebilirsiniz.

Bu durumda bir veterinere danışmanız iyi olacaktır. Ayrıca boy, kilo ve sağlığına göre köpek ödül bisküvisi önerisi de alabilirsiniz. Köpekler genelde mama değişimi sevmezler. Bu sebeple köpek ödül bisküvisinde de aynı durum geçerli sanılabilir.

Ancak köpekler için bu durum söz konusu değildir. Köpek ödül bisküvilerinin farklı tatlarda olması hoşlarına bile gidecektir. Onlar küçük ufak değişiklikleri severler. Bu sebeple hep aynı köpek ödül bisküvisi almak zorunda değilsiniz.

Köpek Ödül Bisküvisi Seçimi Nasıl Olmalı?

İçerik elbette en önemli faktördür. Köpek ödül bisküvisi seçiminde kaliteli ürünler olduğuna dikkat etmek gerekir. Çok fazla ürün bulunur. Bu geniş ürün yelpazesi sayesinde mutlaka sağlıklı içeriğe sahip köpek ödül bisküvisi bulursunuz. Köpeğiniz neyi sever.

Bu konuyu da düşünmeniz gerekir. Hangi aromadaki yiyecekleri yerken kuyruğunu sallıyor ve heyecanlanıyor? Bu soruların cevabıyla hangi aromaları sevdiğini tespit edebilirsiniz. Ek gıda olarak köpeğinize ne gerekli bunun da tespitinin yapılması gerekir.

Mamasının içeriğinde az olan ama gerekli olan içeriğe sahip köpek ödül bisküvisi satın alınabilir. Katkı maddeleri ise köpek ödül bisküvilerinin bir diğer konusudur. Katkı maddesi olmayan köpek ödül bisküvileri tercih edin. Ayrıca her yiyecekte olduğu gibi son kullanma tarihini kontrol etmeyi unutmayın.

Yavru Köpeklere Köpek Ödül Bisküvisi Kullanımı

Yavru köpekler hassas canlılardır. Yavru köpek bakımı büyük köpek bakımından daha fazla efor ister. Dünyaya daha adapte olamamış yavru köpeklerin öncelikle güvenini kazanmak gerekir. Kendilerini güvenli ortamda hissetmek isterler.

Bu sebeple sık vakit geçirilmelidir. Ayrıca beraber bolca yürüyüş yapılmalıdır. Sahibiyle yapılan yürüyüşler köpeklere güven duygusu aşılar. Yavru köpekler eğitilirken köpek ödül bisküvisi kullanılabilir. Ancak yavrunun 3 ayı doldurmuş olması gerekir.

Yavru bir köpeğe üç aylık olduktan sonra köpek ödül bisküvisi verebilirsiniz. Yavru köpekleri eğitirken hassas davranmak gerekir. Öncelikle köpeğe bir şey söylerken bağırılmaması gerekir. Bu onları ürkütebilir. Yavru köpeklere komut vermek için köpek ödül bisküvileri kullanılabilir.

Yavru köpekler onu eğitecek bir kişiye ihtiyaç duyalar. Birden fazla insan olursa kafa karışıklığına neden olabilir. Yavru köpeklere köpek ödül bisküvisi satın alırken yumuşak olmasına dikkat edilmelidir. Çene yapıları daha tam oturmadığı için sert bisküviler onların çene gelişimi için zararlıdır.

Köpek Ödül Bisküvisi Ne Zaman Kullanılır?

Köpek ödül bisküvisini köpek sahipleri genelde eğitim için kullanır. Bu eğitim sadece istediklerini yaptıkları için değildir. Aynı zamanda istenilmeyen davranışlar da ödüllendirilir. Köpeklerin biyolojik saati çok iyi çalışır. Bu sebeple köpeklere eğitim verme saati olmalıdır.

Bu sayede köpek her gün düzenli bir rutinde öğrenmeye açık olur. Köpekler eğitilirken yaptıkları her iyi davranış için köpek ödül bisküvisi verilir. Pavlov’un köpeği deneyinden de anlaşılacağı gibi köpekler koşullandırılabilir.

Koşullandırma ile zaman içinde komutları köpek ödül bisküvisi olmadan yapmaya başlayacaktır.

Unutulmaması gereken şey köpek her bir komutu yaptığında sevilmesi gerekir. Çünkü zaten köpeklerimiz onları sevmek için vardır. Köpeklere köpek ödül bisküvisinin yemekten hemen sonra verilmemesi tavsiye edilir. Bu köpeklerde hazımsızlığa yol açabilir.

Mamasını yedirip gezdirdikten sonra köpek ödül bisküvisi vermek daha iyi olacaktır.

Köpek Ödül Bisküvisi İçindekiler

Çok fazla köpek ödül bisküvisi çeşidi bulunur. Bu ürünlerin her birinin içeriği de farklıdır. Ancak içindeki lif oranlarına ve yağ oranına bakılırsa anlaşılabilir. Ayrıca içinde birçok vitamin ve mineral bulunur. Bu sebeple köpeklerin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Ek gıda olarak kullanılır. Bazı köpek ödül bisküvilerinin içeriğinde kemik gelişimine yardımcı olacak kalsiyum ve fosfor bulunur. Bu sebeple köpek ödül bisküvileri hem yararlıdır hem de köpekler için eğlenceli yiyeceklerdir.

Köpek Ödül Bisküvisi Verilmesi

Köpek ödül bisküvileri kullanımı köpek sahiplerine kolaylık sağlar. Bu sayede tuvalet eğitimi bile daha kolay verilir. Köpekler zorlamayla değil sevgi ve ilgiyle daha hızlı ve kolay öğrenir. Köpek ödül bisküvileri de köpeklere kendini iyi hissettirir.

Mutlu olduklarını salladıkları kuyruklarından anlayabilirsiniz. Ayrıca köpekler bazen yapmaması gereken şeyleri anlamayabilir. Bu tür öğretimler için de köpek ödül bisküvisi kullanılır. Bisküvi verirken ne kadar verildiği de önem taşır.

Köpeğinizin yaşına, kilosuna bakılarak ne kadar köpek ödül bisküvisi yemesi gerektiğini öğrenebilirsiniz. Köpeğiniz mutlu oluyor diye sürekli köpek ödül bisküvisi vermemek gerekir. Bu anlık bir mutluluk getirir. Ancak zaman içinde köpek kilo almaya başlar.

Her köpeğin ideal kilosu vardır. Bu kilonun üstüne çıkınca sağlık problemleri de baş gösterir. Bu durumu göz ardı etmemek gerekir. Köpekleri dengeli ve sağlıklı beslemek gerekir. Onlar zaten sahipleri ile geçirdikleri vakitten oldukça memnundur.

Pekiştirme olarak köpek ödül bisküvileri kullanılır. Komutları bu sayede daha iyi gözlemleyen köpek şartlanır. Böylece istenilen şeyleri kolay bir şekilde yapmaya başlar. Köpek ödül bisküvileri köpeğinizle oyun oynamak için idealidir.

Evde biraz hareket etmek istersiniz yavaşça bir köşeye bisküviyi atmak ve heyecanını seyretmek yeterli olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.