"" ile ilgili sonuç bulunamamıştır.
Anasayfamıza geri dönerek, ürünlerimizi ya da kategorilerimizi incelemek ister misiniz?

Granül Kedi Kumu

Toplam 0 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
0

Granül Kedi Kumu

Kötü ve sağlığa zararlı kedi tuvaleti kokularıyla mücadele ederken, en iyi sonuç hiç koku olmamasıdır. Optimal, koku giderme için, aktif karbon ile özel olarak formüle edilmiş granül kedi kumunu deneyebilirsiniz.

Nasıl çalıştığını size anlatmak için bu süper emici, koku yiyici ürünü araştırdık. Aktif karbon içeren granül kedi kumu seçtiğinizde, kedinizin tuvalet kabındaki kokuyu gidermek kolaydır.

Alternatif olarak, herhangi bir kedi kumuna eklenmek üzere ayrıca aktif karbon içeren bir koku giderici ürün satın alabilirsiniz.

Aktif Karbon Nedir?

Aktif kömür veya aktif karbon, mikroskobik gözeneklerden oluşan karbon açısından zengin bir tozdur. Hindistan cevizi kabuğu, odun veya kömür gibi karbon açısından zengin malzemelerin aşırı yüksek sıcaklıklara ısıtılması ve kalan kömür tozunun toplanmasıyla oluşturulur.

Aktif kömür, daha kapsamlı, gözenekli bir ağ oluşturmak için ek elementlerle işlenmiştir.

Granül Kedi Kumu Kokuyu Nasıl Emer?

Gözenekli karbondan yapıldığı için aktif karbon granül kedi kumu oldukça emicidir. Her bir kömür partikülünün yüzey alanını kaplayan mikroskobik gözenekler, moleküler olarak daha küçük katıları, gazları veya sıvıları havadan çekerek onları içeride hapseder.

Kaliteli aktif karbon granül kedi kumu tanesi, kendi ağırlığının %50'sini tutabilir ve bu da onu kullanışlı bir emici malzeme haline getirir. Kedinizin tuvaleti ile ilişkili olanlar gibi kötü kokular, havada kalan yüksek konsantrasyonda organik gaz veya buharın sonucudur.

Sadece aktif karbonu kokunun yakınına yerleştirmek, absorpsiyon gücünün etkisini göstermeye başlaması için yeterlidir. Aktif karbon havadaki kokulu gazı çeker ve gözeneklerinde hapseder.

Elbette kum formuna getirilmiş granül kedi kumu kullanmak çok daha verimli sonuç almanızı sağlar.

Karbon Filtre Kedi Tuvaletleri

Aktif karbon toksik olmamasına ve kedinizin, diğer evcil hayvanlarınızın ve çocuklarınızın yakınında kullanmak için güvenli olmasına rağmen, aşırı temizlikten kaçınmak için kedinizin tuvaletinin çevresindeki havayı temizlemek için bir karbon filtre deneyebilirsiniz.

Birkaç tür kapalı kedi tuvaleti, bir karbon filtresi yerleştirmek için önceden kesilmiş bir yuvaya sahiptir. Son derece emici karbon filtreler, havadaki kokulu gazları verimli ve temiz bir şekilde çeker.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.