"" ile ilgili sonuç bulunamamıştır.
Anasayfamıza geri dönerek, ürünlerimizi ya da kategorilerimizi incelemek ister misiniz?

Elekli Kedi Tuvaleti

Toplam 0 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
0

Elekli Kedi Tuvaleti

Bir kedi sahibiyseniz, kedi tuvaletini temiz tutmanın ne kadar önemli olduğunu anlayabilirsiniz. Kedi kumu küreği ile tuvalet atıklarını almayı ve bunu her gün tekrarlamayı kimse sevmez, ancak bu kedi sahipleri için temel bir görevdir. Kedi tuvaleti temizleme işlemini kolaylaştırmak istiyorsanız, aradığınız şey kendi kendini eleyen bir kedi tuvaletidir.

Kullanımı kolaydır ve dağınıklığı ve kokuyu azaltmaya yardımcı olur. Elekli kedi tuvaleti, çoğu eleme tepsisi, bir taban ve bir çerçeve ile birleştirilmiş bir ürün olarak sunulur. Temizleme zamanı geldiğinde, eleme tepsisini ve üst çerçeveyi kaldırmanız yeterlidir; temiz altlık kutunun tabanına düşecek ve tepside topaklar kalacaktır.

Böylelikle topakları kolaylıkla alıp atabilirsiniz. Başlıklı veya başlıksız olarak gelir ve farklı boyutlarda mevcuttur.Elekli kedi tuvaletleri, özellikle tüm gün çalışan kedi ebeveynleri için mükemmel olan temizlemesi kolay kutularda ilk sıralarda gelir.

Örneğin artık hiç kedi kumu küreği kullanmanıza gerek kalmaz. Ancak onlarca marka var ve bazıları oldukça dayanıksız, bu nedenle eviniz için en iyisini seçmek adına Petibom olarak sunduğumuz elekli kedi tuvaleti alternatiflerine göz atabilirsiniz

Elekli Kedi Tuvaleti Kullanmanın Avantajları

Kullanımı kolay

Sızıntıyı önler

Temizlemesi sadece birkaç saniye sürer ve taze, hızlıca kokusuz hale gelir.

Tasarımı itibariyle tuvalet atıklarının dağılmasını önler.

Kedi tuvaleti sürekli kendi kendini temizleme sistemi oluşturmak için iki geçiş kısmı ve bir elek içerir.

Ilık sabunlu su ile kolayca temizlenir.

Uzun ömürlü kullanım için üstün kaliteli plastik.

Bir elekli kedi tuvaleti ile kedinizin tuvaletini temizleme işlemi daha hızlı ve daha kolay olabilir. Elekli kedi tuvaleti, basit temizlik için tasarlanmıştır ve her gün tekrarlamanız gereken bir işlem için harcayacağınız süreyi azaltmaya yardımcı olur.

Birçok elekli kedi tuvaleti, yerleşik eleme tepsisi ile çalışır ve yalnızca elek tepsisini kaldırarak ve ardından kedi kakası ve topakları attıktan sonra değiştirerek fazladan bir kum küreği olmadan atıkları kolayca ayırmanıza olanak tanır.

Bu akıllıca tasarlanmış ürünler, evcil hayvan ebeveynlerinin kedi kumu küreğini ortadan kaldırmasına ve zamandan tasarruf etmesine imkan verir. Kapaklı bir kedi tuvaleti de seçebilirsiniz, çünkü kapalı olanlar genellikle kokuları da azaltmaya yardımcı olabilir - ve kediniz de mahremiyetin tadını çıkarabilir.

Elekli Kedi Tuvaleti Nasıl Çalışır?

Bir elekli kedi tuvaleti, bir süzgeç, filtre veya eleme tepsisi ile birlikte gelen bir tuvalet kabıdır. Elek, kedinizin atıklarını kutudaki diğer temiz kumlardan kolayca ayrılmasına yardımcı olur. Tepsinin altında genellikle delikler veya ağ bulunur, bu da temiz ve topaklanmamış kedi kumlarının aşağıya düşmesine izin verirken topakları yukarıda tutar ve tüm kutu için dev bir kum küreği görevi görür.

Genellikle daha basit bir temizleme işlemi yapmanıza yardımcı olur, böylece her gün kedi kum küreği ile tek tek topakları almak yerine tek hareketle hepsini eleyebilirsiniz.

Kapalı Elekli Kedi Tuvaleti Kedim İçin İyi mi?

Kapalı kedi tuvaleti mahremiyeti ön planda tutan kediler için uygun olabilir.

Kapalı elekli kedi tuvaletleri genellikle evcil hayvan ebeveynlerinin bölgedeki kokuyu azaltmasına ve kumların evin etrafına yayılmasını kontrol etmesine yardımcı olur.

Kedimin kapalı bir elekli tuvalet kabını kullanmasını nasıl sağlayabilirim?

Pek çok kedi, hareket edebilecekleri kadar büyük ve kendilerini en rahat hissettikleri mahremiyeti sunan bir kapalı elekli kedi tuvaleti kullanmayı tercih edecektir.

Kedinizi üstü kapalı bir elekli kedi tuvaletini kullanmaya ikna etmeye çalışıyorsanız, en azından evcil hayvanınızın rahat edeceği büyüklükte bir tane bulmak en iyisidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.