Kedi Sıvı & Likit

Toplam 1 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
1

Kedi Sıvı & Likit

Sıvı ve likit formunda olan kedi mamaları dostlarımıza verilebilecek en harika sıvı besinlerdir. İçeriğinde besin değerleri yüksek takviyeler yer alarak oldukça lezzetli olmasından dolayı ödül maması olarak sıklıkla tercih edilir.

Oldukça zengin bir içeriğe sahip olan kedi sıvı & likit mamaların karışık aromalı bir lezzetleri bulunur. Ciğer, kümes hayvanları lezzetlerini bir arada sunan mamaların lezzetlerini her kedi sevmektedir.

Sıvı ve likit formda olan kedi ödül mamaları oldukça besleyici içeriklere sahiptir. Doyurucu olmasının yanı sıra kendini aç hissetmeden aşırı kilo almasını engeller özellik taşır.

Likit mamaların kedilerin yetişkin dönemlerinde de kullanılması mümkün olup 1-7 yaş arası her kedi için uygun bir öğün niteliği taşır. Sıvı ve akışkan bir forma sahip olup kedilerimizin kolay bir şekilde beslenmesine yardımcı olur.

Sıvı kedi mamaları içerisinde ideal bir ölçüde fosfor ve kalsiyum bulunur. Sağlıklı bir iskelet ve güçlü bir diş yapısına sahip olmaya yardımcı olur.

Beslenme önerileri olarak öğünlere ilave ve atıştırmalık olarak verilebilirken mutlaka yanında yeterli miktarda içme suyu yer almalıdır. Bir kaşık yardımıyla ya da bir kaba doldurularak servis edilmeli, mutlaka oda sıcaklığında ısısı bulunmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.