Köpek Top Oyuncağı

Toplam 55 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
55

Köpek Top

Köpek topları oyuncaklar arasında sevimli dostlarımızın en sevdiği ürün olarak hem eğitimde hem eğlence ve egzersizde çok tercih ediliyor.

Farklı renk ve malzemelerden üretilmiş köpek top modelleri sayesinde köpeğinizle oynarken onun gelişimine ve sağlıklı kalmasına da katkıda bulunabilirsiniz. Köpeğiniz için top seçerken ona uygun bir alternatif tercih ettiğinizden emin olun.

Köpek topları arasında köpeğinizin yutabileceği küçük parçalara veya malzemelere sahip olan modeller tehlikeli olabilir. Bu sebeple onaylı, denenmiş ve tanınmış markaların profesyonel tasarımlı köpek toplarını tercih etmek gerekli.

Eğer köpeğinizin cinsine, ırkına, büyüklük ve yaşına uygun bir köpek topu arıyorsanız doğru kriterleri ele alıyorsunuz. Köpek topları köpeklerin meraklı ve oyuncu yanını ortaya çıkaran en önemli ürünlerden biri oluyor.

Köpeğinizle açık ya da kapalı alanda oynarken kullanabileceğiniz çeşitli köpek topları onları mutlu edecek en temel ihtiyaçları arasında bulunuyor. Köpekler açık ve kapalı alanlarda aktif zaman geçirmekten hoşlanırlar. Bu onların günlük ihtiyaçlarındandır ve beslenme kadar temelde yer alır.

Hem sizinle hem de kendi başlarına oynarken özel üretilmiş köpek topları kullanışlı olur. Bir yandan diğer oyun arkadaşları olan köpekler ve öteki evcil hayvanlarla da oyun zamanı geldiğinde bir top harika sonuçlar yaratabilir.

Bir yandan egzersiz yapmaya yarar ama keyifli ve aktif kalmalarını da garantiler. Zihin gelişimlerinde, sağlıklı iletişim ve uyarım sağlamakta da farklı toplardan faydalanıp köpeğinizi eğitebilirsiniz.

Köpek topu gibi oyuncaklar size olan bağlılığını göstermesi ve iletişim becerilerinizin karşılıklı gelişmesi için güzel bir fırsat açığa çıkarır. Bütün bu nedenlere bağlı olarak iyi malzemeden ve ihtiyaca uygun bir top köpeğiniz için olmazsa olmazlar arasında bulunur.

Köpek Toplarının Özellikleri

Köpeğiniz için top seçerken öncelikle güvenliği düşünerek ürün seçmelisiniz. Köpeklerin yutup boğulmasına sebep olabilecek, zararlı malzemelerden üretilmiş veya toksik boya maddelerine sahip bir ürün uzaktan durmanız gereken türde bir oyuncaktır.

Köpeğinizin mide ve bağırsağında sorunlara yol açacak boyaları ya da malzeme parçalarını siz fark etmeden yutabileceğini unutmayın. Kaliteli, onaylı, standartlara uygun köpek topları ve oyuncakları satın almak bu yüzden önem taşır.

Diğer yandan onların eğlencesini ve güvenliğini gözeten doğru tip köpek top ve oyuncaklarına kolayca ulaşabilirsiniz. Köpeğiniz için sesli, çıngıraklı, yumuşak ya da sert malzemelerden toplar bulunuyor.

Köpek Top Çeşitleri

Köpeğinize vereceğiniz bütün oyuncaklar için geçerli bir kural, sizin gözetiminiz olmadan uzun süre onu oyuncakla baş başa bırakmamaktır. Isırma ve çiğneme hareketlerine topun ne kadar dayandığını mutlaka dikkatle gözlemleyin.

Köpekler oyuncaklarını çiğneyip yemeye meyilli olduğundan tüm oyuncaklar dikkatli kullanılmalıdır. Özellikle dağılmaya, yırtılıp parçalanmaya başlamaları halinde yenileriyle değiştirilmeleri gerekir.

Size koşup getirebileceği fırlatılabilir toplar örneğin tenis topu benzeri köpek topları en çok tercih edilenler arasında bulunuyor. Klasik köpek oyuncaklarından bu yumuşak lastik top çeşitleri diğer bir yakalama oyuncağı olan frizbi kadar sevilir.

Top Satın Alırken

Köpeğiniz için bir top satın alırken, köpeğinizin ırkına ve yaşına, hatta varsa özel sağlık sorunlarına uygun tercihler yapmaya özen gösterin. Örneğin yumuşak lastik, lateks, kauçuk ya da çeşitli kumaşlardan yapılmış olanlar daha hassas durumlar için uygundur.

Sert malzemeden oyuncaklar dişlerde aşınmaya neden olabilir. Diş sorunu yaşayan köpeklerin özellikle bunlardan uzak durması gerekebilir. Yine yaşa ve aktif olmaya bağlı bir unsur da topun hareket kabiliyetidir, çok uçan veya uzağa giren toplar tercih edilebilir.

Ancak daha küçük ırklar ya da yaşlı köpekler için fazla uzağa uçmayan ve köpeğinizin ağız sağlığını, dişleri yormayacak yumuşak olanlar uygundur.

Köpek Top Fiyatları

Köpek topları uzun süre kullanılan oyuncaklar oldukları için fazla yüksek olmayan fiyatlarıyla evcil hayvan sahipleri tarafından oldukça sık tercih edilir. Köpek topları çoklu satın alınabilir, örneğin üçlü paketler kaybolmaya karşı önlem olarak ekonomiktir.

Farklı malzemelerden yapılmış, farklı renk seçenekleri ve dokusu olan köpek top çeşitlerini de aynı pakette bulabilirsiniz. Böylece uygun bir fiyata farklı oyuncaklar satın alıp ve köpeğinizin hangisini daha çok seveceğini deneyebilirsiniz.

Köpeğiniz için satın alacağınız toplar uygun fiyatlı ve uzun ömürlü oyuncaklar, mutlu bir oyun saati için ihtiyacınız olan temel ürünler arasında yerini alıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.