Kedi Tırmalama Tahtası

Toplam 17 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
17

Kedi Tırmalama Tahtası

Kedi dostlarınızın günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için eğlenceli oyuncaklara da ihtiyacı vardır. Kedi tırmalama tahtası, patili dostlarınızın gün içerisindeki enerjilerini atmalarına ve eğlenmelerine yardımcı olur.

Kediler aktif ve hareketli canlılar oldukları için oyun oynamaya bayılırlar. Ayrıca gün içerisinde sağlıkları için esneme yapmaları gerekir.

Kedilerin hem esneme yapabilecekleri hem de eğlenerek enerjilerini atabilecekleri tırmalama tahtaları evcil hayvanı olanlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir üründür.

Kedi Tırmalama Tahtası Çeşitleri

Tırmalama tahtası çeşitleri, boyutları ve şekillerine göre değişiklik göstermektedir. Kedilerinizin tırmalama tahtalarını rahat bir şekilde kullanabilmesi için boyutları önemlidir.

Yeni doğmuş bir kediye sahipseniz büyük bir tırmalama tahtası kullanmak onların güvenliği için doğru olmayabilir. Kediler çok çabuk sıkılabilen canlılar olduğu için onların dikkatini çekebilmek için oyuncaklı tırmalama tahtaları tercih edebilirsiniz.

Tırmalama tahtası üzerinde yer alan oyuncaklar sayesinde kedileriniz hem eğlenir hem de enerjilerini atabilir. Kedi tırmalama tahtaları üzerinde oturma alanları da bulunmaktadır.

Kedi Tırmalama Tahtası Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kedi tırmalama tahtaları uzun olduğu için genel olarak boyutları uzun olan kediler için tercih edilmelidir. Bu sebeple tırmalama tahtası satın almadan önce boyutlara dikkat etmeniz önerilir.

Tırmalama tahtasının güvenilir ve kaliteli olması hem sizin hem de kedinizin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Kaliteli malzemelerden üretilmiş kedi tırmalama tahtası alarak kedilerinizin sağlıklı bir şekilde eğlenmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Birçok tırmalama tahtası üzerinde yer alan oturma alanlarının da sağlam olmasına özen göstermeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra tırmalama tahtası üzerinde yer alan oyuncakların da kedinizin cinsi ve boyutuna göre uygun olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Petibom.com internet sitemiz üzerinden en kaliteli ve güvenilir kedi tırmalama tahtası çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Kedi Tırmalama Tahtası Fiyatları

Kedi tırmalama tahtası fiyatları, çeşitleri ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Petibom.com sitemiz üzerinden en uygun fiyatlı ve kaliteli kedi tırmalama tahtası çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Kedi dostlarınızın boyutuna ve sevdiklerine göre tırmalama tahtasını tercih edebilirsiniz. Tırmalama tahtası satın almadan önce mutlaka kedinizin boyutunu da göz önünde bulundurmanız gerekir.

Kedi tırmalama tahtası fiyatları boyutlarına göre de değişiklik gösterir.

Sıkça sorulan sorular

Kedimin tırmalama tahtasını ne zaman değiştirmeliyim?

Yıpranmış görünmeye başladığında kedi tırmalama tahtası değiştirme zamanının geldiğini anlayacaksınız. Kediniz için geçişi kolaylaştırmak adına eve yeni, benzer bir tırmalama tahtası getirmeyi ve eskisinin yanına yerleştirmeyi düşünün.

Bir kedi tırmalama tahtası ne kadar uzun olmalıdır?

Kedinizin esnerken tam yüksekliğe ulaşması için devrilmeyecek kadar sağlam ve yeterince uzun olmalıdır. Direk ne kadar uzun olursa, kedinizin onu bir mobilya parçasına veya diğer ev dekor ürünlerine tercih etme şansı o kadar yüksek olur.

Kedim neden tırmalama tahtasını kullanmıyor?

Malzemeyi beğenmeyebilirler. Kediniz kartonu sisal veya başka bir malzemeye tercih edebilir veya tam tersi olabilir. Hangisini seçerseniz seçin, öğretilen ve pençelerin sıkışmayacağı kadar sağlam malzeme arayın.

İyi bir kedi tırmalama tahtası nasıl olmalıdır?

Kediler iyi bir şekilde eğilmeyi ve tırmalarken pençelerini geçirmeyi sevdiklerinden, kedi tırmalama direği sağlam olmalıdır . Yerinde sabit kalır ve pürüzlü bir yüzeye sahiptir.

Kaşıma tahtaları gerçekten kediler için işe yarıyor mu?

Evet, kedilerin tırmalamak için doğal bir içgüdüsü vardır ve tırmalama direkleri onlara mobilya ve halıya uygun bir alternatif sunar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.