Kuş Salıncağı

Toplam 9 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
9

Salıncaklar

Kuşlar kafesleri içerisinde en çok zamanı salıncaklarında geçirirler. Kanatlı dostlarımız için özel üretilmiş salıncaklar sıkılmadan zaman geçirebildikleri sevilen kuş oyuncaklarındandır.

Hareketsiz kalmamaları ve enerjilerini atabilmeleri için oldukça fayda sağlayan önemli bir kafes ürünüdür.

Kuş Salıncağı Nasıl Seçilir?

Kuş salıncağı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kuşun boyutlarıdır. Kuşun boyutlarına ve hareketlerine bakılarak en doğru salıncağı seçmek mümkündür.

Kuş salıncakları arasından en uygununu seçebilmek için mutlaka kafesin içerisinde rahat hareket edebiliyor olmasına da özen gösterilmelidir.

Oyuncak seçimlerinde kuşların ilgisini çekmek önemli olduğundan ses çıkaran, sert ve hareketli oyuncaklar tercih edilmelidir.

Kuş Salıncağı Çeşitleri Nelerdir?

Kuş salıncakları kuşların ilgisine göre birçok farklı çeşitte olup kuşun durumuna göre ikili, tekli ya da aynalı olarak tercih edilebilir. Tek başına bir kuş için kullanılacaksa tekli ve aynalı çeşitlerden faydalanabilirsiniz.

Salıncaklı olan merdivenlerde kuşların ilgisini çekebileceğinden tercih edilen modeller arasında yer alır. Petibom.com sitemizden alışveriş yaparken tüm uygun fiyatlı ürünleri en kaliteli şekilde bulabilme imkânı bulursunuz.

Sayfada yer alan açıklama ve yorumları inceleyerek trixie, eastland gibi ünlü markaların kanatlı dostlarımız için üretilmiş oyuncaklarını bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.