Dış Mekan Köpek Yatağı

Toplam 10 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
10

Köpek Dış Mekan Yatağı

Bahçenizdeki ağacın gölgesinde gizlenmiş bir şekilde öğleden sonra şekerlemesi yapmaktan daha iyi bir his var mı? Aynı şey köpeklerimiz için de geçerli! Bahçe işleriyle uğraşırken ya da sadece yanınızda rahatlamak için size eşlik etmeyi severler.

İstedikleri zaman bahçede bir yere uzanabilme imkanı tanımanız gerektiğini unutmayın. Köpeğiniz için en iyi dış mekan köpek yatağını seçtiğinizde, bahçede onlara güvenlik hissi verecek en sevdikleri küçük rahat yer olacaktır.

Ve - kabul etmelisiniz - ıslak zeminde, kirli yerde veya bir örtünün üzerinde uyumaktan çok daha iyi hissettirecektir! Elbette, hali hazırda bir köpek yatağınız olabilir, ancak büyük olasılıkla, dış mekan kullanımı için uygun değildir.

Bunlar dış mekan ve zemin için tasarlanmıştır ve köpeğiniz için gerçek bir şezlong veya köpek kulübesi gibi hissettirir! Bu nedenle, göz önünde bulundurmanız gereken köpekler için en iyi dış mekan yataklarının özetini ve aşağıda kullanışlı bir satın alma rehberi hazırladık.

Dış mekan köpek yatağı tasarımlarımız, sert hava koşullarının zorluklarına dayanacak dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Doğru dış mekan köpek yatağı ile köpeğinizi süper rahat ve dış mekan mobilyalarından uzak tutmanız mümkün.

Tüm köpeklerin dinlenmek için rahat bir yere ihtiyacı vardır ve çoğu köpek tüm zamanlarını içeride harcamaz. İster içeride ister dışarıda olsunlar, rahatlamak için konforlu bir yere sahip olmalıdırlar. Dış mekan köpek yatağı kıvrılmak için mükemmel bir yerdir.

Ancak, doğru olanı bulmak düşündüğünüzden daha karmaşık olabilir. Evcil hayvanınızın nihai konforu için dış mekan köpek yatağı gereklidir. Köpeğinizin dışarıda size eşlik edebilmesi için bu su geçirmez dış mekan yataklarına göz atabilirsiniz.

İster sade ve zarif ister eğlenceli olsun, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var, herkesin tarzına uygun bir dış mekan köpek yatağı sunmaktayız. Evcil hayvanınızın aşırı ısınmasından mı endişeleniyorsunuz? Bunun için serinletici bir köpek dış mekan yatağı düşünebilirsiniz.

Köpeğiniz yaşlanıyorsa ve biraz eklem ağrısı varsa, ortopedik bir köpek dış mekan yatağı en iyi seçimdir. Yükseltilmiş bir dış mekan köpek yatağı alabilir, böylece en iyi arkadaşınız kendini hamaktaymış gibi hissedebilir.

Neden Köpek Dış Mekan Yatağına İhtiyaç Var?

Köpeğiniz dışarıda vakit geçiriyorsa, dinlenmesi için ona iyi kalitede bir dış mekan köpek yatağı sunmak mantıklıdır. Ama tek sebep bu da değil. İşte birkaç tane daha:

Köpeğinizi yerde yatmaktan daha temiz tutar

Dış mekanlarda direkt yere uzanmak rahatsız edici olabilir

• Köpeğinizin cildinden böcekleri uzak tutar

• Özellikle yaz güneşi yeri inanılmaz sıcak hale getirebilir

Nefes alabilen kumaşlar ve bazıları yerden yüksekte olduğundan, yavrularınızı serinletmeye yardımcı olabilirler.

• Soğuk aylarda bir ısı kaynağı olabilir

Dış Mekan Köpek Yatağı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpeğiniz için en iyi dış mekan köpek yatağını bulurken göz önünde bulundurmanız gereken üç ana şey vardır.

1. Köpeğinizin Büyüklüğü: Bu kararda köpeğinizin büyüklüğü rol oynar çünkü bir Fransız Bulldog ve bir İrlanda Kurt Köpeği aynı büyüklükte yatağa ihtiyaç duymayacaktır.

Daha büyük bir köpek için ekstra büyük ve daha küçük bir köpek ırkı için orta veya küçük boyutta bir dış mekan köpek yatağına ihtiyacınız olacak.

2. Dış Mekanınızın Sıcaklığı: Kış ve yaz için ayrı ayrı dış mekan köpek yataklarına ihtiyacınız olabilir. Alanınız çok güneş alıyorsa, gölgeli bir dış mekan köpek yatağına da ihtiyacınız olabilir.

Çok sıcaksa, belki de açık havada soğutmalı bir köpek yatağı en uygunu olacaktır. Seçtiğiniz dış mekan köpek yatağı malzemesi, köpeğinizi sıcak veya soğuk tutmaya da yardımcı olabilir.

3. İhtiyacınız Olan Aksesuarlar: Aksesuar seçeneklerinden bazıları, dış mekan köpek yastıkları, dış mekan köpek yatağı değiştirme örtüleri, dış köpek kulübesi için yatak takımları veya dış mekan köpek kulübesini içerir.

Mevcut dış mekan mobilyalarınıza uygun bir dış mekan hasır köpek yatağı bile alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.