Kuş Kumu

Toplam 1 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
1

Kuş Kumu

Kuş kumları sindirim sistemlerini destekleyebilen özel karışımlardır. Dengeli beslenebilmeleri için gerekli olan türlerine ve gelişimlerine göre özel kuş yemleri yanı sıra kuş kumu verilmesi beslenme sürecini destekleyen önemli bir besin kaynağıdır.

Kuşların sindirim sistemleri dişleri olmadığından dolayı birçok süreci içerisinde barındıran karmaşık bir beslenme sistemidir. Bu süreçte besinlerin sindirilmesine katkı sağlayan kuş kumu kanatlı dostlarımız için fayda sağlayan ürünlerdendir.

Petibom.com adresinde beslenme sürecinde yan ürün olarak kullanılabilecek olan kuş kumu çeşitlerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kuş Kumu Nedir?

Kuşların sindirim sağlığını destekleyen ister tek başına isterse mama ile karıştırılarak kullanılan ek besine kuş kumu denir.

Ne kadar doğal ise o kadar fayda sağlayacağı bilinerek mutlaka seçimleri doğal içeriklerle üretilmiş kuş kumlarından yapmak önemlidir. Petibom.com sitemizde tüm doğal içerikli kuş kumu seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Kuş Kumu Ne İşe Yarar?

Kuş kumları doğada ve evde yaşayan kanatlı dostlarımızın sindirim sistemlerini düzene koyarak rahat bir şekilde beslenmelerine yardımcı olan bir ek besin ürünüdür.

Her beslenme için geçerli olan kurallar kuş kumu içinde geçerli olup kontrollü bir şekilde tüketilmesi önerilir. Genel olarak haftada 1 ya da iki kere verilmesi tavsiye edilip gaga taşının faydalarıyla karıştırılmamalıdır.

Kuş Kumu Nasıl Kullanılır?

Kuş kumlarının kullanımlarında zemine yayılmadan mama ya da yemlikler yardımıyla kuşun yemesi sağlanmalıdır. Sunumunun da önemli olduğu kuş kumları zemine yayıldığında dışkıyla karışma ihtimali olmasından dolayı hastalık oluşturması yüksek bir besin haline gelebilir.

Kuş Kumu Çeşitleri

Kuş kumları kanatlı türlerine göre birçok farklı çeşitte bulunurken petibom.com adresimizde tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.

Versele, gold wings gibi markaların kuş kumlarının yanı sıra kanatlı dostlarımız için geliştirilmiş ve üretilmiş birçok ürünü bir arada bulma imkanını yakalayabilirsiniz.

Kuş Kumu Fiyatları

Kuş kumları ve diğer tüm ürünlerin marka, ambalaj, içerik gibi özelliklerinden dolayı fiyatları farklılık gösterir.

Petibom.com adresimizde istediğiniz özellikte kuş ürünlerini en uygun fiyatlarla bulabilir, kanatlı dostlarımızın beslenmesine fayda sağlayabilirsiniz. Sitemizde yer alan kullanıcı yorumları en doğru ürünün bulunmasına yardımcı olacağından mutlaka incelenmesinde fayda vardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.