Köpek Eğitim Ürünleri & Ekipmanları

Toplam 17 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
17

Köpek Eğitim Ürünleri & Ekipmanlar

İster yakın zamanda edindiğiniz arama – kurtarma köpeği için eğitim malzemelerine ihtiyacınız olsun, ister yeni bir köpek yavrusu alıyor olun, etkili bir pozitif eğitim programı uygulamak için kesinlikle ihtiyacınız olacak birkaç köpek eğitim ekipmanı vardır. Köpeğinizi etkili bir şekilde eğitmek için köpek eğitim malzemelerine çok para harcamanıza gerek yok.

Çoğu köpek için, tam oturan bir koşum takımı, sağlam tasma ve bazı lezzetli ödül mamaları, köpeğinize eğitim zamanını sevmeyi öğretmek için ihtiyacınız olan şeylerin başınd gelir! Köpekler eğitimlerini sevdiklerinde, davranışları çabucak öğrenirler ve en iyi eğitmenler asla işleri aşırı karmaşıklaştırmaz.

Paranızı yüksek kaliteli eğitim ödül mamaları için saklayın ve süslü köpek eğitim ekipmanlarıyla uğraşmayın. Belli başlı köpek eğitim ekipmanlarına bağlı kalın ve hem siz hem de köpeğiniz güvenli ve mutlu bir öğrenme deneyimine sahip olacaksınız!

1. Naylon, Deri veya Ağır Pamuklu Kayış

Köpeğinizin tasmasıyla olumlu bir ilişkisi olduğunda, yürüyüşe çıkmayı veya arabaya binmeyi çok daha kolay hale getirir. Köpeğiniz, tasmasını tutup size getirerek dışarı çıkma zamanının geldiğini bile size söyleyebilir! Uzunluğu 120 – 180 cm arasında olan sağlam pamuk, naylon veya deriden yapılmış bir tasma isteyeceksiniz. Koşum takımına her taktığınızda köpeğinizin tasmasına karşı olumlu duygular geliştirin.

Köpeğinizin tasmayı çiğniyorsa, onun dikkatini (ve ağzını) ondan uzaklaştırmak için ödül mamasından faydalanın. Köpeğinizin tasmasız dolaşabileceği, çitle çevrili veya başka bir şekilde güvenli bir mülke sahip olacak kadar şanslı olsanız bile, tasma eğitimini düşünmek isteyeceksiniz. Veteriner ziyaretleri, petshop mağazası - hemen hemen her kamusal alan, köpeğinizin tasmalı olmasını gerektirir.

Tasmalı yürümeye alışkın olmayan bir köpek, tasmalıyken tepki vererek sizi sürükleyecektir. Tasmalar çeşitli uzunluklarda, boyutlarda ve malzemelerde gelir. Halka açık yerlerde köpeğinizin kontrolünü sağlamak için bir tasma hayati önem taşır. Tasmalarda olduğu gibi, ihtiyacınız olan tasma türü, köpeğinizle yapmayı düşündüğünüz eğitimin türüne bağlı olacaktır. Çoğu temel itaat eğitimi için standart bir beş veya altı ayak tasmasına ihtiyacınız olacak. Longline'lar ayrıca takip, arama ve kurtarma ve diğer özel eğitimler için de yararlıdır. Birkaç çeşit tasma mevcuttur:

Standart tasma – Tipik olarak 120 – 180 cm uzunluğunda kolayca erişilebilir.

Antrenman tasması – Çok kısa tasma, 15 ila 30 cm, tipik olarak evde kontrol veya çeviklik gibi etkili sporları öğretmek için kullanılır ve standart antrenman için pratik değildir.

Geri çekilebilir tasma – Tutarlılık oluşturamama ve tasma güvenilirliği eksikliği nedeniyle itaat veya uzmanlık eğitimi için önerilmez.

Uzun çizgi - Tipik olarak 3 ila 15 metre uzunluğunda, ileri eğitim ve özel eğitim için kullanılır. Bir tasma satın alırken dikkate alınması gereken iki ana şey vardır:

 • Tasmanın antrenman amacınıza uygun olduğundan emin olun.

 • Tasmanın sizin için rahat olduğundan emin olun.

2. Düz Tokalı veya Ayrılabilir Köpek Tasması

Tasmalar, tasma için birincil bağlantı noktası değildir. Tasmalar, bir köpeğin kaybolması durumunda ihtiyaç duyabileceği kimlik, tag ve diğer şeyleri taşıması için olmazsa olmazdır..

Kusursuz tasma görgü kurallarına sahip bir köpek - asla tasmalarını zorlamayan, sürüklemeyen veya tasmasından dışarı çıkmayandır. Ancak buna rağmen, köpeğinizin tasmasını takmak için bir koşum neredeyse her zaman daha iyi bir seçimdir.

Tasmalar, bir köpeğin boynuna gevşek bir şekilde oturmalıdır. Yaklaşık 2 parmağınızı tasma ile köpeğinizin derisi arasına yerleştirebilmelisiniz; daha sıkıysa, köpeğiniz uzun süreli kullanımda zorlanma veya sürtünme geliştirebilir.

Köpeğinizin rahatı için yeterince gevşek olan bir tasma, onları yürüyüşlerde kontrol etmek veya kısıtlamak için ana mekanizma olacak kadar güvenli değildir. Köpeğiniz tasmasını diğer tüm giysilerden daha fazla takacağından, köpeğinizin her zaman içinde rahat etmesi önemlidir. Bununla birlikte, köpekler her zaman tasmalarını takmamalıdır.

Evet, güvenlik vb. için tasarlanmış farklı türde köpek tasmaları vardır, ancak hiçbir tasma her riski ortadan kaldırmaz.

Birkaç farklı tasma türü mevcuttur:

 • Düz (standart) yaka – hafif ila orta düzeyde kontrol

 • Martingal yaka – orta düzeyde kontrol

 • Şok tasması - olası olumsuz sağlık sonuçları ve doğru yerleştirme eksikliği nedeniyle önerilmez

 • Plastik eğitim tasması - kullanım kolaylığı, orta ila yüksek düzeyde kontrol sağlar ve bazı istenmeyen davranışların düzeltilmesine yardımcı olur

 • Tırnaklı tasma - tipik olarak, atlama, çekme gibi düzeltilmesi gereken istenmeyen davranışlar olduğunda köpekler için kullanılır. Çok yüksek düzeyde kontrol sağlar.

Her şeyden önce, köpeğiniz için bir tasma satın alırken düşünmeniz gereken üç ana şey vardır:

 • Kullandığınız tasmanın köpeğinizi tutacak kadar güçlü olduğundan emin olun.

• Kullandığınız tasmanın köpeğiniz için rahat olduğundan emin olun.

• Kullandığınız tasmanın köpeğinizin davranışına uygun olduğundan emin olun.

3. Düzgün Yerleştirilmiş, Tam Oturan, Ön Klipsli Koşum Takımı

Yürüyüşler, hafif egzersizler, araba gezintileri, veteriner ziyaretleri vb. için boyun tasmasından ziyade iyi bir şekilde oturan ve düzgün yerleştirilmiş olan koşum takımı önerilir. Bununla birlikte, koşumlar her zaman evde veya diğer köpeklerle oyun sırasında çıkarılmalıdır.

Emniyet kemerlerinde boğulma riski olmamasına rağmen, köpekler oynarken nesnelere takılıp kalabilirler. Aşırı aşınma veya yanlış takılmış bir koşum, köpeklerin "dirseklerinin" etrafında sürtünmeye neden olabilir.

Köpeklerin koşum takmaktan dolayı konformasyon veya yürüyüş sorunları geliştirdiğine dair bazı raporlar bile var. Bu tartışmaya rağmen, koşumlar, köpeğinizi dizginlemek için boyun tasmalarından daha iyidir.

Belirtildiği gibi, koşumlar köpeklerin boyunlarına zarar verme riski taşımaz ve genellikle tasmayı çeken köpekler için daha etkili bir eğitim aracıdır.

Köpekler İçin Sindirilebilir Çiğneme

Tendonlar ve diğer vücut parçaları, bir köpeğin tamamen sindirebileceği, mükemmel yüksek proteinli, düşük yağlı yiyeceklerdir. En popülerleri, birçok şekil ve boyuttaki uzun ömürlü çubuklardır, ardından çok sayıda diğer tendonlar, sığır yanakları, nefes borusu ve diğer hayvan vücut parçaları gelir.

Trakealar özellikle eklem yapıcı kıkırdaklarla doludur ve yaşlılar ve artrite yatkın ırklar için faydalı olabilir.

Sığır yanakları ve kolajen çiğnemeleri dayanıklıdır ve eklemleri, bağırsakları, cildi ve tüyleri besleyen iyi bir amino asit kaynağıdır.

4. Köpek Pet Tıklayıcı

Köpeğinize bir şeyler öğretirken pekiştirici olarak bir eğitim tıklayıcısı kullanma kararı tamamen size bağlıdır, ancak köpeğinizin biriyle olumlu ilişkisini geliştirmek, diğer davranışları eğitmeyi çok daha kolay hale getirebilir. Köpek eğitimi için tıklayıcılar oldukça uygun fiyatlı ve işlevseldir.

Yüksek sesli bir kalem veya bir oyuncak bebek de işe yarayabilir; sadece köpek eğitimi için tasarlanmış tıklayıcıların, köpeklerin kolayca duyabileceği ve tanımlayabileceği çok keskin, tanınabilir bir ses çıkardığını unutmayın.

5. Lezzetli Köpek Ödül Mamaları

En önemli eğitim aracı: değerli köpek ödül mamaları. Ödül mamaları, bir köpeği sizinle eğitim egzersizleri yapmaya nasıl motive ettiğiniz ve iyi bir iş çıkardıklarını ona nasıl bildirdiğinizdir. Düşük kalorili, yüksek ödüllü bir atıştırmalık seçin.

Güçlü bir pozitif eğitim programı çok fazla ödül gerektirir, bu nedenle size bir servete mal olmayacak, yanınızda taşımak zahmetine katlanmayacak, köpeğiniz çok ilgilenecek ve kazanacak bir yiyecek bulmak önemlidir. Köpeğinizi eğiteyim derken kilo aldırmayın.

Ödüller olmadan eğitim yapamazsınız! Tamam, bazı köpekler diğerlerinden daha az motive olurlar, ancak çoğu lezzetli bir ödüle daha hızlı ve coşkulu tepki verme eğilimindedir. Küçük ve etli parçalardan oluşan ödül mamaları harika bir seçimdir çünkü doğal olarak çekicidirler.

Bazı eğitmenler, farklı davranış türleri için sunduğunuz ödülleri çeşitlendirmek için çeşitli "değerler" (yani, daha çok ve daha az lezzetli seçenekler) içeren muameleler yapılmasını önerir.

Merak etmeyin, köpeğiniz hangi tatları tercih ettiğini size söyleyecektir.

6. Mezuniyet İçin Kep

Tamam, bu sadece eğlence için, ancak temel itaat eğitiminden "mezun olduktan" sonra sizin ve köpeğinizin yapabileceği harika fotoğraf çekimini hayal edin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.