Köpek Şampuanı

Toplam 46 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
46

Köpek Şampuanı

Köpeklerin sağlıklı bir şekilde yaşamlarına devam etmeleri için bakım süreçlerinin aksatılmadan yapılması gereklidir. Sürekli dışarı çıkmaları ve hareketli yapıları sayesinde oldukça fazla kirlenebilir ve bu süreçte en ihtiyaç duyulan bakım ürünü şampuanlardır.

Köpeklerin sağlıklı yaşam sürmeleri ve sağlıklı tüylerinin olması için kullanılan şampuanlar toz ve kirden arındırılmasında da yardımcı olur. Mevsim geçişlerinde tüylerin fazla olarak dökülmesini engellerken tüylerin arasında yer alan bakterilerin temizlenmesinde de fayda sağlar.

Köpek Şampuanı Faydaları

Köpek şampuanları cilt ve tüy yapılarına özel olarak üretilerek gerekli nemi sağlayan ürünlerdir. Cilt sağlıklı olarak tüyler parlar ve yumuşar.

Banyoları sırasında mutlaka kendilerine özel olarak üretilmiş şampuanlar kullanılarak maksimum fayda alınması sağlanmalıdır.

PH değerleri önemli olup dengenin bozulması durumunda cilt hastalıkları başta olmak üzere derilerindeki sorunlar ve tüylerin dökülmesiyle karşılaşılabilir.

Köpek Şampuanı Çeşitleri

Köpek şampuanlarının özellikleri ve içerikleri dikkate alınarak birçok farklı çeşidi mevcuttur. petibom.com sayfamızda yer alan çeşitlerde köpük şampuan, kuru şampuan, doğal şampuan ve temizlik sabunu yer alarak en iyi seçimi sağlayabilirsiniz.

Tüy yapısı, tüy rengi ve gelişimlerine göre köpek şampuanı çeşitlerini tercih edebilirken aynı zamanda farklı koku seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Köpek Şampuanı Seçimi

Köpeklerin ihtiyaçlarını düşünerek sağlıklarını korumak amacıyla doğru şampuanın seçilmesi önem taşır. Tüy yapılarını, gelişim dönemlerini dikkate alarak şampuan seçimi yapılmalıdır.

Yıkanmayı sevmeyen ve direnen köpekler içinde kuru şampuan seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Köpek Kuru Şampuan Çeşitleri

Sudan korkan ve yıkanmak istemeyen 12 hafta üzeri köpekler için tercih edilebilecek kuru şampuanlar özellikle seyahatlerde fayda sağlar. Keyifli bir alternatif olan kuru şampuanlar PH değerini de korur özelliktedir.

Tüy Çeşitlerine Göre Köpek Şampuan Çeşitleri

Irkları farklılaşan köpeklerin tüyleri de farklılık göstereceğinden şampuan seçimlerinde mutlaka ırkları dikkate alınmalıdır. Tüy çeşitlerine göre özel tasarlanan şampuanlar açık renkli, uzun ve köpek taraklarıyla taranması zor olan karışık tüyler için özel içeriğe sahiptir.

Köpek Şampuanı Fiyatları

Köpek şampuanları geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasından dolayı geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Petibom.com sayfamızdan istediğiniz özellikte ürünü kolay bir şekilde bulabilir, en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.