Köpek Leke & Koku Giderici

Toplam 17 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
17

Köpek Leke ve Koku Giderici

Hayatlarını evcil hayvanlarla birleştiren kişilerin karşılaştıkları bir takım sorunlar mevcuttur ve bu sorunların başında kokular gelir. Özellikle yavruluk dönemlerinde tuvalet eğitim süreci aşamasında evlerde ağrı bir koku ve zeminlerde çiş lekeleri oluşabilir.

Yavruluk dönemlerinde bu sorunlar mevcut iken yetişkinlik dönemlerinde ise salya sorunları meydana gelebilir. Düzenli bakımları da yapılmaması durumunda koku, leke oluşumları fazlalaşacağından mutlaka koku ve leke giderici ürünlerin kullanılması gerekecektir.

Bu ürünler sayesinde koku ve leke oluşumları ortadan kalkarak daha hijyenik bir yaşam alanı oluşturabilme imkânı sağlarsınız.

Köpek Leke Gidericiler

Köpek leke gidericiler salyalarla oluşan lekelerin ve tuvaletlerini tutamamalarından kaynaklı sorunların giderilmesinde fayda sağlayan ürünlerdendir. Kıyafetlerde ve eşyalarda oluşan lekelerin giderilmesi için kullanılan bu ürünler çoklu bir şekilde kullanılabilir.

Çiş lekeleri başta olmak üzere halılardan, zemin ve kumaşların üzerinden tüm lekeleri çıkarabilen özelliklere sahip olan leke gidericiler iç ve dış mekânlarda kullanıma uygundur. Bu ürünler sprey, likit ya da pudra formunda olarak satın alınabilir.

Köpek Koku Gidericiler

Düzenli bir şekilde bakımları olmayan, sürekli dışarı çıkarak kirlenen köpekler zaman içerisinde ağırlaşan bir kokuya sahip olurlar. Bu ağır koku bireyleri rahatsız ederek koku giderici ürünlerin kullanılmasıyla ferah bir hal alabilir.

Kullanım talimatlarına göre direk eşya üzerine ya da köpeğin üzerine sıkılabilen özellikleri bulunur.

Leke ve Koku Giderici Çeşitleri

Leke ve koku giderici çeşitleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olup petibom.com sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Ürünleri satın alırken koku özellikleri ve faydalarına göre ürün seçimi yapabilir, Trixie, Bioline, Four Paws gibi markaların ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Alışveriş kriterlerinizi belirlerken kokunun kaynağı ya da lekenin hangi alanlarda oluştuğunu göz önünde bulundurmalısınız. Bu sayede maksimum fayda sağlayacak olan doğru ürünü satın alabilirsiniz.

Leke ve Koku Giderici Fiyatları

Leke ve koku giderici ürünler markalara, özelliklere, ambalaj ağırlığına gibi birçok etkene bağlı olarak farklı fiyatlarla piyasada yer alır.

Petibom.com sayfamızda leke ve koku giderici ürünlerini geniş bir yelpazede inceleyebilir, orijinal ürün garantisi sağlanarak avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

En uygun fiyatlarla aynı gün kargo seçeneğinden faydalanarak petibom.com sayfamızı değerlendirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.