Kedi Seyahat Çantası

Toplam 6 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
6

Kedi Seyahat Çantası

Kedi sahipleri ve kediler için seyahat esnasında, veteriner ziyaretlerinde çantanın önemi oldukça büyüktür.

Hem kedinin konforu hem de gerginliğini düşünerek tercih edilecek çanta modelleri sahiplerinin de rahatlıkla taşıyabilmesine olanak sağlamalıdır.

Rahat ve güvenli bir taşıma sağlayabileceğiniz çantalar kedilerin boy ve kilolarına göre özel tasarlanmış modellerden oluşur.

Kedi Taşıma Çantası Nasıl Seçilir?

Kedi taşıma çantası seçimlerinde en önemli olan kriter kedinin kilosudur. Yetişkin ya da yavru kedilere göre özel tasarlanmış modellerin seçilmesi rahat hareket imkânı sağlayarak konforlu bir taşıma olanağı sunacaktır.

Sık sık seyahat eden kedi sahiplerinin kedileri için plastik malzemeden üretilmiş içi kumaş kaplı modeller tercih edilmelidir.

İçerisine minder ya da yastık konarak konforlu bir alan oluşturulmanın yanı sıra kendini evinde gibi rahat hisseden kedi daha huzurlu seyahat edecektir.

Veteriner Ziyaretleri İçin Klasik Modeller

Klipslerle birbirine tutturulan plastik kedi taşıma çantaları klasik modellerdendir. İki plastik kafesten oluşan çanta modelinde kolaylıkla kedinin sarsılmadan taşınmasına imkân tanıyan üst kulpları bulunur.

Kedilerimizin rahatlıkla dışarı çıkmasını sağlayacak bir ön kapısı olup uzun süreli seyahatlerde oturma ve yatmasını sağlayan geniş alana sahiptir.

Kısa Yürüyüşler İçin Sırt ve Kol Çantası Modelleri

Petibom.com sayfamızda farklı tasarımlara sahip birçok konforlu çanta modelini bulabilmeniz mümkündür. Sırt çantalarında kedilerin rahat nefes almasını sağlayan üst ve yan delikler olup kısa yürüyüşlerde kolaylıkla kullanılabilme imkânı sağlar.

Özellikle yağmurlu havalarda ıslanmayı önleyici bir yapısı bulunurken fermuarlı ya da şeffaf bölmelerden oluşmasından dolayı kolaylıkla dışarısını izleyebilir.

Kol çantası şeklinde tasarlanan modellerin uzun bir sapı olmasından dolayı postacı çantasını andırır ve şeffaf olan delikli tasarımlardan oluşur.

Araç İçi Kedi Taşıma Çantaları ile Güvenli Yolculuk

Kedi sahipleri kendi araçlarıyla seyahat etmeleri sırasında klasik modellerin yanı sıra araç içi için özel tasarlanmış kedi taşıma çantaları modellerini tercih edebilirler.

Bu modeller araç koltuğuna sabitlenerek hem rahat hareket edilmesini hem de konforlu bir şekilde kedilerin uyumasına yardımcı olur. Kapalı kafes ya da çanta içinde agresif olan kediler için puseti andıran bu modeller oldukça idealdir.

Dilediğiniz Renk ve Desenlerde Kedi Taşıma Çantası Modelleri

Kedi sahipleri için özel tasarlanan dilediğiniz renk ve desende kedi çantası modellerini petibom.com sayfamızda bulabilirsiniz. Sepetinize eklediğiniz ürünlerin yorumları okuyarak en doğru şekilde temin edebilir, güvenli bir seyahat öncesi avantajlardan faydalanarak kedi çantası satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.