Kedi Leke & Koku Gidericiler

Toplam 9 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
9

Kedi Leke ve Koku Gidericiler

Kediler doğaları gereği temiz olsalar da istenmeyen kokuları çevreye bırakmasıyla bilinirler. Özellikle stres dönemlerinde ve kızgınlığa girdiklerinde istenmeyen yerlere çiş yaparak kötü bir koku oluştururlar.

Bu tür durumlarda tuvalet eğitimi, kızgınlık ve stres dönemlerinde kedi leke ve koku giderici sprey kullanımına ihtiyaç duyularak bu ürünlere yönelmek gereklidir.

Kedi İdrar Koku Giderici Sprey

Yavru kedilerin mesaneleri oldukça küçüktür ve tuvaletlerini nasıl yapacaklarını öğrenene kadar zaman gerekebilir.

İdrar kaçırma sorunu yanı sıra erkek kedilerde kızgınlık dönemlerinde koku bırakma ya da çiş yapma gibi sorunların görülmesi olasıdır.

Leke ve koku giderici spreylerin kullanımı kedilerin çiş yaptıkları yerlerin izlerini kaybederek tekrar aynı bölgeye çiş yapmalarını engelleyen bir özellik taşır.

Kedi Kumu Koku Giderici Sprey

Kedi kumu üzerine dökülen koku giderici spreyler toz formunda satılan ürünlerdendir. Kedilerin çiş kokuları bazen oldukça ağır olmasından dolayı kumlar engelleyici özelliklerini gösteremezler.

Bu nedenle kokuyu hapsedemeyen kedi kumları üzerine spreylerden kullanılması doğru bir seçim olacaktır.

Leke ve Koku Gidericiler Nerelerde Kullanılır?

Kullanım alanları oldukça geniş olan kedi leke ve koku gidericiler halı, döşeme, koltuk, mobilya ya da kıyafet olmak üzere birçok farklı alanda kullanılabilen faydalı ürünlerdendir.

Kedilerin idrar kokularının ağır olmasından ve insanların alamayacağı şekilde hassas koku alma yeteneği olan kedilerin aldığı kokulara bile çözüm odaklıdır.

Bu nedenle idrar yapılan bölgelerin koku olsun olmasın mutlaka temizlenmesi gereklidir.

Petibom.com sayfamızda Simple Soultion, Four Paws, Bioline gibi popüler markaların ürünlerini inceleyebilir ve %100 orijinallik garantisiyle satın alabilirsiniz.

Leke ve koku giderici spreylerin seçimlerini yapmadan önce sayfamızda yer alan yorumları okuyarak doğru tercihler yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.