Kedi Tüy Toplayıcı & Rulo

Toplam 3 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
3

Kedi Tüy Toplayıcı ve Rulo

Kedi sahipleri için tüylerinin dökülmesi büyük bir sorun teşkil etmese de mutlaka temizlenmesi gereklidir.

Bir kedi sahibi olan kişinin yataktan, koltuklara, kıyafetlere kadar birçok alanda tüy temizleme sorunlarıyla karşılaşması mümkündür.

Bu işlemi kedi tüy toplayıcı ve rulo ürünleriyle yapması daha pratik bir şekilde temizlemeye yardımcı olur.

Kedi Tüy Toplayıcılar

Kedi tüy toplayıcı ürünleri dökülen kedi tüylerini pratik bir şekilde her alandan temizlemeye yardımcı olur. Tüy toplayıcı ürünler genellikle fırça ve eldiven şeklinde olan tasarımlardan tercih edilir.

Kedilerin dökülen tüyleri yanı sıra üzerinde yer alan ölmüş tüyleri de toplayarak dökülmeleri azaltmaya yardımcıdır. Eldiven tasarımında olan tüy toplayıcılar ise hem ölü hem gevşek tüyleri oynayarak ve severek toplamaya fayda sağlar.

Kedi Tüy Toplama Ruloları

Yapışkanlı bir yapısı olan ve rulo şeklinde olan kedi tüy toplama aparatları en çok kullanılan tüy toplama araçları arasında yer alır.

Özellikle kıyafetlerin üzerinde yer alan tüylerin toplanmasında pratik olmasından dolayı büyük bir zaman tasarrufu sağlar.

Yapışkanlı olan yapısı yıkansa bile çıkmayan bir özelliğe sahip olup bu yüzeye tüyler kolay bir şekilde yapışarak her yüzeyi kolaylıkla temizleme özelliğin barındırır.

Petibom.com sayfamızda çok kaliteli ve popüler markaların ürünlerini bulabilir ve orijinallik garantisiyle temin edebilirsiniz.

Tüy toplama rulosu, eldiven ve fırça tasarımları sayesinde yaşam alanları tüylerden kolay bir şekilde temizlenir. Sayfamızdan yorumları okuyarak en doğru tasarımı tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.