Kedi Süt Tozu

Toplam 3 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
3

Kedi Süt Tozu

Anne sütüyle beslenilmesi yavruluk dönemlerde gelişimleri açısından her canlı için önemlidir. Kedilerinde beslenmesinde anne sütünün yeri büyük olup her kedi anne sütüyle beslenme imkânı bulamayabilir.

Bu şekilde ilk kez kedi sahiplenen kişiler yavru kedilere inek, koyu sütü gibi sütleri içirmeleri halinde sindirim sorunları yaşanabileceğinden mutlaka dikkatli olunması gereklidir.

Normal sütler yerine tercih edilmesi gereken süt tozları yavru kedilerin ihtiyacı olan vitamin, mineral, taurin, yağ ve protein oranlarını karşılarlar. Hazırlama aşaması olarak kaynayan suyla karıştırılarak soğutulup kedilere içirilmesi önerilir.

Yavru kedi ise mutlaka biberonla beslenme sağlanmalıdır. Her öğünde yeniden hazırlanması besin değerini kaybetmeden tüketilmesine fayda sağlar.

200 gr yavru süt tozu içeriklerinde ham protein %24, ham yağ %11 değerindedir. Süt tozu içeren mamalar annesinden erken dönemde ayrılmış ya da öksüz olan yavrular için ideal olan besinlerdendir.

Süt tozları dengeli bir içerikle formüle edilmesinden dolayı anne sütü yerine kullanılan besindir.

Kullanım talimatı olarak bir çay bardağı suya 2 tatlı kaşığı kedi sütü konularak karıştırılır. 4 saatte bir ihtiyaca göre verilebilen süt tozları 45 dakika içerisinde tüketilmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.