Kedi Çift Taraflı Tarağı

Toplam 5 ürün listelendi.
Yarın Kapında
Yarın Kapında teslimat saatleri dışındasın.
Sırala
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Puana Göre
Kategori :
5

Kedi Çift Taraflı Tarağı

Kedilerin bakımları ve temizlenmesinde kendileri oldukça becerikli olsalar da tüy bakımı konusunda sahiplerine ihtiyaç duyarlar. Kedilerdeki tüy bakımında düzenli aralıklarla taranmaları fayda sağlayarak daha az strese girmelerine yardımcı olur.

Tüy dökme zamanlarında daha fazla tüy döken kediler için tarak temin edilerek mutlaka bakımlarının yapılması gereklidir. Bu sayede etrafa saçılan tüyler toplanarak ve kedilerde de topaklanma yaşanmadan gevşeyen tüylerin toplanması sağlanır.

Kedi tarakları modeller itibariyle birçok farklı çeşide ayrılır. Çift taraklı olan tarak, hem tarak hem fırça olarak kullanılan modeller gibi işlevleri farklı olan çeşitleri mevcuttur. Bazı durumlarda fırça ve tarak birbirinden ayırmak önem taşır.

Tarak ve fırçanın ayrılan özellikleri diş sıklığı, diş sayısıdır. Kedi tarağı sayesinde yapılan masajla kan dolaşımı hızlanarak kedilerimiz daha mutlu olurlar. Bu masaj işlemi yumuşak uçlu ve çok sıralı tasarımlarla olur.

Çift taraflı tarak ergonomik bir kullanım olanağı sunar. Oldukça dayanıklı olan bu ürün özellikle banyo sonrasında ıslak olan tüyleri tarayarak kurutmaya fayda sağlamasından dolayı oldukça sağlıklıdır.

Çift taraflı tarak ile tarayarak derinin havalanması sağlanır ve herhangi bir şekilde kıl köklerinde enfeksiyon gelişmez. Diğer tüm taraklar gibi çift taraflı tarakta topaklanmayı engeller.

Kedileriniz için temin edilebilecek çift taraflı tarak modellerini petibom.com sayfamızdan inceleyebilirsiniz ve sağlamış olduğumuz avantajlardan faydalanarak patili dostlarımızın sağlıklarına katkıda bulunabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.