HAKKIMIZDA

Online evcil hayvan mağazamız petibom.com siz değerli kullanıcılarımıza, evcil hayvan malzemeleri ile alakalı en geniş ürün yelpazesini sunmaktadır. En yüksek kalitede olan, birçok kuru mama,yaş(konserve)mama,ödül mamaları,vitaminlerin yanı sıra yüzlerce tasma,aksesuar,oyuncak,taşıma çantası ve evcil hayvanınızın ihtiyacı olan, diğer tüm ürünlerle sizlere hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Ülkemizde yaşayan bütün hayvan severler için en güvenilir, en sağlıklı, en hızlı ve en kaliteli şekilde hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Başarımız, sadece tedarik ettiğimiz ürünlerin miktarı ile değil, sevimli arkadaşlarımızın ve sahiplerinin mutluluğu ile orantılıdır.

Bu sebeple en sadık ve en yakın dostlarımız olan evcil hayvanlarımızın mutluluğu bizim için en büyük gurur kaynağıdır. Onları şaşırtmak ve mutlu etmek en önemli görevimizdir.

PETİBOM

100+
MARKALAR
Online petshop evcil hayvan ürünleri mağazamızda hem dünyaca ünlü hemde yerli üretim olan bir çok markayı bulabilir,güvenle alış-veriş yapabilirsiniz.
Daha Fazla Detay
7/24
DESTEK
Petibom haftanın 7 günü sizlerle iletişim halindedir. Merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz tüm sorular için, ekibimiz telefonla veya çevirimiçi olarak öğrenmek istediğiniz tüm soruları yanıtlamaya hazırdır.
Daha Fazla Detay
81/519
ŞEHİR/İLÇE
Online mağazamız Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine ve bağlı olduğu köy,belde,mahalleler gibi yerleşim yerlerinin tamamanına ulaşmaktadır. Detaylı bilgi için web sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Daha Fazla Detay
9.000+
ÜRÜN
Tüm ürün yelpazesi,köpekler ve kediler,kuşlar,sürüngenler ve tüm akvaryum ürünleri için lisanslı,orjinal ve yüksek kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.
Daha Fazla Detay
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.